Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most én lettem hirtelen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én lettem hirtelen a "másik" lány. Nagyon nem szép amit csinálunk, de én nem tudok nélküle élni, és ő sem nélkülem. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. A "barátom" 22, és 4 évig voltunk együtt. Ennek a kapcsolatnak még június végén vége lett. Aztán a barátom...még amikor voltam neki...megismerkedett egy társkeresőn egy lánnyal. Majdnem minden nap beszélnek msn-en, és beszéltek is. Aztán amikor mi szakítottunk, ő nem sokkal rá összejött ezzel a csajjal. A lány totál szerelmes belé, ez még akkor is látszott, amikor csak "barátokként" ismerkedtek. (Szóval alattam.) A lány tudta akkor hogy vagyok neki. Szóval ők összejöttek. Én meg a barátom találkoztunk egy házibuliban, ahol nem jelent meg a lány. Táncoltunk egy kicsit, aztán megbeszéltünk ezt-azt. Én felhoztam neki, hogy mi lenne ha megpróbálnánk újra. Azt mondta oké, de hogy sajnos összejött a lánnyal.Én akkor mondtam neki hogy hagyjuk meg minden, de erősködött hogy bírjak ki egy hónapot, amíg tud szakítani a lánnyal, csak hogy sajnálja, mert hogy mennyire szerelmes, és nem akar vele annyira kiszúrni, hogy úgy érezze csak kihasználta. Lehet nagyon hülye vagyok, de belementem. Sajnálom azért a lányt. mert tényleg látszik, hogy odáig van meg vissza, viszont én nem tudok nélküle élni...Nem tudom mi tévő legyek. Hagyjam, hogy ez legyen, vagy inkább felejtsem el az egészet?
2010. aug. 27. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha összejött veled majd szakitottatok és összejött egy másikkal aztán neked kell és akkor gyorsan veled ... neki csak az a lényeg h legyen valaki... bocsi de ez olyan h m1 csak kell csaj.
2010. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónapot várhatsz rá, randik nélkül. Ha azután is együtt lesz a lánnyal, legalább nem hagytad magad becsapni.
2010. aug. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az a pasi egy köcsög!

Kihazsnál és hülyének néz mindkettőtöket.

2010. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a pasi egy köcsög!

Kihasznál és hülyének néz mindkettőtöket.

2010. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs 2szer írtam le
2010. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

felejtsd el.

tudom, nehéz, de tisztítsd meg tőle a fejed.

elfedi a lila köd a valóságot, h az a fiú egy köcsög.

2010. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a hapsi a köcsög ebben a történetben...
2010. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!