Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt ilyen lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt ilyen lányok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. szept. 8. 23:32
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű nő. De lefogadom, hogy akik itt irkálnak róla és verik rá nem ezen a szinten vannak. Persze álmodozni lehet (:
2011. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
egy kis átalakítással én is így néznék ki.
2011. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
hozzánk csak ilyenek járnak..már sok belőlük..mindenhol csak nagy mellek..majdnem hogy unalmas :D de az élet szép xD
2011. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Hát apukám, ez már nő :D
2011. szept. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
90%

De ugye tudjátok, hogy az átlagnő önbecsülését ezzel kicsit nagyon leromboljátok? Mert mondjuk, én nem így nézek ki, nem vagyok csúnya, de nem vagyok ilyen szexuálvadállatistenkirálynő, giganagy mellekkel... Szóval, nektek csak az a nő, aki ekkora féldinnyéket hordoz? Kissé nagyon kiábrándító...

És akkor jöttök azzal, hogy mert a nők milyenek, csak a külsőtök meg a pénzetek kell nekik, miközben nektek elég az átlagos lány, csak hűséges legyen... Képmutatás egytől egyig... -.-

2011. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
juj utolsó ez vicc, ne vedd komolyan :) mell pl nem érdekel, de ha választanom kell nekem kicsi tetszik..nem ereszkedik meg...és kifejezetten nem ilyen lányok tetszenek..ezekre csak a 14 éves gyökerek matyiznak...nem kell hogy vékony legyen, nem kell nagy mell, vagy ilyen-olyan fenék...lényeg h aranyos legyen ^^
2011. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó igazad van. Nyugi photoshoppal te is ennyire jó nő lennél:) A program és egy ügyes személy aki ért hozzá bárkiből ilyen szexuálisvadállatistennőt farag. Az ide belinkelt képek is jártak már a "fotóboltban". Például ilyen makulátlan bőre meg tökéletes külseje senkinek nincs. A bőr sokat nyom a latba, hiszen attól tűnik valaki feszesnek, fiatalnak, hamvasnak. Szilikondudákat meg megint csak bárki csináltathat magának. Egészségkártyára is megcsinálják, kolléganőm abból fedezte a műtéti költségeket:) Ne foglalkozz velük ilyen nőt a valóságban úgysem találunk:) Sokan írogatnak itt nagy arccal, de álmodik a nyomor:P 70% már egy olyan nőnek is örülne aki csak negyed ennyire jól néz ki az életben. Most nehogy már ilyenek rombolják az önbizalmadat.
2011. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát, őszintén, egy kicsit azért pocsékul esett, hogy erre mondják: "na, ez már nő", meg hasonlók... De igen, tudom, hogy nem ez a lényeg, csak na... Azért, nyilván nektek se esne jól, ha én kiraknék valami kigyúrt állatról egy fulldögös képet, és mondanám, hogy "ilyen az igazi férfi!" :S De amúgy, köszi a vigaszt! :D
2011. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
nem ez az igazi nő, csak agyukat játsszák...ez ne essen rosszul :)
2011. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
Én irtam azt az ''ez már nő''-t :D Ne félj, csak poén volt, bocsi, ha rosszul esett...a való életben abszolút az aranyos lányok jönnek be, nem az ilyenek. ha látnád az eddigi barátnőimet, akkor elhinnéd :) Sztem a legtöbb normális srác igy van vele, de az ilyen képek alá oda kell irni valami hülyeséget...remélem megnyugtattalak kicsit :)
2011. szept. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!