Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet időpont nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet időpont nélkül Medical-centerbe sürgős nőgyógyászati vizsgálatot kérni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, késik a mensim, szeretnék egy terhességi vizsgálatot kérni, a tesztekben nem bízom. Hogy van ennek a menete? Mindenképp szülők tudta nélkül szeretném, szóval a másik kérdésem az, hogy kell-e szülői beleegyezés, vagy értesítik-e a szülőket, ilyesmi.. Azért a Medical-center, mert oda vagyok bejelentve azt hiszem, de ha ismertek más gyereknőgyógyászt, aki segíthet nekem, és közel van rákoskeresztúrhoz, akkor köszi előre is! :)
2011. szept. 3. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyit késik? Nem biztos az h terhes lennél...
2011. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig azért a teszt nem lenne hülyeség. Olcsóbb is és elég hatékonyan kimutatja a terhességet.

Nem fognak szólni a szüleidnek a vizsgálatról, akkor még azt sem tudják, hogy negatív vagy pozitív.

Ha terhes vagy akkor viszont szülői beleegyezés kell az abortuszhoz, meg egyébként az ki fog kiderülni, ha terhes vagy, nem lehet letagadni.

2011. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szinte biztos vagyok benne, hogy nincs baj, csak szeretném megnyugtatni magam :) Azt hallottam, hogy az orvosi cucc ingyenes.. mert ugye azt a tb állja.

Késik, de ez még semmit nem jelent, mert nekem mióta menstruálok mindig szokott késni.. Csak nehogy tök nyugis legyek, aztán beköszönjön egy kisbaba..

Barátnőm mondta, hogy a teszt nem megbízható mert össze vissza mutat mindent.. De szerinted ha tesztezek, akkor milyet vegyek?

2011. szept. 3. 14:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Bármilyet, bemész a gyógyszertárba és adnak. A java részük megbízható. Főleg ha nem is gondolod, hogy baj van és mindig szokott késni :)
2011. szept. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké, szóval szerintetek doki felesleges, elég egy teszt?
2011. szept. 3. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem az, hogy felesleges, mert ahhoz azért ismerni kellene, hogy miért is félsz attól, hogy várandós vagy stb, de ha veszel egy tesztet, ami negatív és másnap meg is jön, akkor tényleg felesleges.

Ha negatív és továbbra sem akar megjönni, na akkor doki, valamint ha pozitív akkor azonnal orvos.

2011. szept. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi! :)
2011. szept. 3. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!