Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem mer lépni vagy nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem mer lépni vagy nem akar semmit, szerintetek?

Figyelt kérdés

az van,hogy pár napot voltam nyaralni egy helyen,ahol találkoztam egy fiúval..az utolsó nap volt egy kisebb buli,ahol elég jól elvoltunk :) sokat bókolt stb..úgy tűnt,hogy nagyon tetszem neki,(másoktól is visszahallottam) tudja is a nevem,de eddig nem írt ( facebook-ra gondolok)

amúgy akkor nem gondoltam,hogy lehetne folytatása, de most mégis elég sokat gondolok rá..


18/L


2011. aug. 31. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha azóta nem keres, akkor valószínű nem érdekeld :S
2011. aug. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
amúgy ez 5 napja volt, de amúgy szerintem is ez a helyzet..
2011. aug. 31. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha akarna már tuti írt volna magától, ez biztos, magam is így szoktam.


Sajnálom, de szerintem ennek a fiúnak van másik 100 jó csaj, akit simán megfektethet. Nekem ez a típus jön le ebből.


Csak azok szoktak egy csajhoz ragaszkodni és írni állandóan, akiknek nem megy a csajozás és örülnek,ha van legalább egy csaj, aki viszont érdeklődik irántuk.


Szóval ez az arc egy nagy p.ncivadász.

2011. aug. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó: igen,nagyon jól látod..:)) tényleg ilyen lehet
2011. aug. 31. 19:23
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csak aznap este a buliban akart egyet szórakozni veled és ennyi :)


És utolsó...nem csak azok ragadnak le egy csajnál akiknek nem megy a csajozás :) van egy olyan dolog is hogy szerelem és a farkad nem pendrive amit minden gépbe be kell dugni ;)

2011. aug. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

pedig olyan jófej vagyok :D :D na mindegy, nem fogok belehalni..

amúgy igen,van olyan,hogy szerelem, de nyilván nem fog belém szeretni valaki csak úgy..ahhoz beszélgetni is kéne, de ha nem ír..

2011. aug. 31. 19:31
 7/8 bainstorm ***** válasza:

ha tudod a nevét miért nem írsz rá te???hm???

ha b.ssza a csőröd írj neki... egy próbát megér max. nem jön össze úgysem találkozol vele minden nap :P

2011. aug. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
igen,tudtam,hogy ezt fogjátok mondani,hogy írjak én..de ahhoz gyáva vagyok :) meg amúgy szerintem jövőre is találkozni fogunk..
2011. aug. 31. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!