Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem sokat jelentet én neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem sokat jelentet én neki semmit. Hogyan lehet ezen könnyen túl lépni?

Figyelt kérdés
Egy házibulin keveredtünk össze semmi komoly nem volt csak csók meg simogatás viszont úgy ért hozzám úgy nézett rám hogy teljesen megbolondított és azt hittem komolyan szeretne valamit. A buli után keresett is taliztunk egyszer-kétszer de most már egyáltalán nem keres.:( Beletörődtem hogy nem érdekelem de mégis hogyan lépjek tovább? Nekem ő nagyon hiányzik. 20/L
2010. jan. 21. 22:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Idd le magad minden nap!
2010. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Olvass,netezz stb.

Tereld a gondolataid. Vagy most gyorsan kiábrándítalak. Kedveském! Az a pasi csak kihasznált. Naív vagy ha minden ilyennek bedőlsz. Az ilyen f*szkalapok nem érdemlik meg a hozzád hasonló lányokat! Szép estét!

2010. jan. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy ez a legjobb megoldás!:D
2010. jan. 21. 22:39
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom én hogy naív vagyok próbálok is inkább reális lenni de néha jobban megy az álomvilágba maradni!:S:D
2010. jan. 21. 22:42
 5/12 anonim ***** válasza:
megesik az ilyen. Velem is volt, nem egyszer... mondjuk 1-2 csajjal le is feküdtünk, mégse lett folytatás. Ez van, drága, korrupt a rendszer
2010. jan. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
rúúgjunk be
2010. jan. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
23:37 majd holnap...:D
2010. jan. 21. 23:53
 8/12 anonim ***** válasza:
áhh! ne siránkozz, hanem lépj te! ez olyan bosszantó tud lenni! itt sír a szád, ahelyett hogy felvennéd a telefont és felhívnád, vagy ráírnál msn-en, vagy mit tudom én! egy kapcsolat kétemberes dolog. én is ezt szoktam csinálni a lányokkal őszintén szólva, két három randi után szünet a telefonálásban, és az érdeklődésben, egyfajta teszt, hogy keres-e a lány, és képzeld eddig mindenkinél bejött! egy szó mint száz, nem ríni kell, hanem neked keresni! bocs ha durva voltam. 23f
2010. jan. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez érdekes mert eddigi kapcsolataim alatt mindig a pasik kerestek és nem nekem kellett ezzel foglalkozni mert szerintem ha érdekelem úgyis keres! Ettől függetlenül rá írtam pár napja mentegetőzött, kifogásokat halmozott aztán azt mondta majd talizunk csak most elfoglalt...szerintem várhatom azt talit...XD :S
2010. jan. 24. 13:41
 10/12 anonim ***** válasza:
ezesetben igazad van.
2010. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!