Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi hiányzik belőlem amiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi hiányzik belőlem amiért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés
Szoktam beszélgetni lányokkal meg minden de még egyszer sem jutottam el odáig hogy járunk. Még nem is csókolóztam senkivel. Egy kicsit szeretethiányom van. Már az összes haverom túl van ezeken, és nem akarok kimaradni ezekből:D Szerintetek mi hiányzik belőlem amiért nem volt még egy barátnőm sem? 15F
2011. aug. 30. 20:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Néha jó lenne ha lenne egy barátnőm akivel olyanokat is megbeszélhetek amiket a haverjaimmal nem lehet:D
2011. aug. 30. 22:31
 12/14 gfhhhhhhhhhhhhhhhh ***** válasza:
Nem vagyok paraszt csak fájdalmasan őszinte...
2011. aug. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azt egy jó baráttal is lehet, aki nem csak "haver"...
2011. aug. 31. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Helyes vagy?? lehet, hogy azért nem érdekeled túlságosan a csajokat, mert csúnya vagy, tudom, hogy nagyon sz@rul hangzik de számít, hogy hogyan nézel ki. Meg az is lehet, hogy néha nagyon bunkó vagy a lányokkal.
2012. szept. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!