Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Frigid vagyok, rájöttem, ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frigid vagyok, rájöttem, ezt kigyógyulhatok belőle?

Figyelt kérdés

Gyermekkorom óta ami a testi szerelemmel kapcsolatos, ha látok egy párt csókolózni, akkor hányinger fog el, ha véletlenül filmben túl sok az erotika (pl. tapizzák egymást), akkor émelygek, szédülök és rosszul vagyok. A szeretkezés, szülés (egyszer láttam egy szülést, az utána lévő nap folyamatosan hánytam, mert annyira megrázott) szótól pedig teljesen kiakadok nemhogy a gyakorlati résztől , még sohasem maszturbáltam, mert taszít. Gondolom nem is kell mondanom, hogy még szűz vagyok, ha rajtam múlik az maradok életem végéig. Régebben tetszett egy fiú, de a korlátaim miatt nem lett belőle semmi, taszított a testi szerelem. Most párkapcsolatban élek, mivel a párom elég vallásos, ezért a testi szerelemmel várunk, hála Istennek. Nagyon figyelmes, kedves,naggyon szeretem és érzem, hogy Ő az igazi, de nem akarom Őt a frigidségem miatt elveszíteni. Mit tegyek?

köszi

19/L


2011. aug. 30. 20:16
 1/3 Moszuke ***** válasza:
73%
pszichológus
2011. aug. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A frigiditásnak többféle oka lehet, bár 90%-ban lelki tényezőkre vezethető vissza. Van kiút.Olyan testileg,lelkileg odaadó partnerre van szükség, aki segít feloldani a régi gátlásokat.
2011. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ki fogod nőni.


Én serdülőként hasonlóan viselkedtem (a hányást leszámítva). Nem gerjedtem a csajokra.

A szexről hallani sem akartam. Fúj gusztustalan, ne is beszéljetek róla, mondtam.

Végül győztek a hormonok. Édesanyám utólag bevallotta, hogy nagyon aggódott, mert azt hitte sosem lesznek unokái. Barátok minden mennyiségben voltak, de barátnők zéró.

Belevaló csajok/asszonyok sikeresen kezelték a gátlásaimat, ekkor már simán 18 körül lehettem.


Most a kisebbik fiam játssza ugyanezt. A csajok futnak utána, le akarják smárolni. Ő menekül előlük, és kiabálja nekem, hogy ments meg apa.


A történelem ismétli önmagát.

Édesanyáddal beszéltél erről?

Neki nem voltak hasonló érzései?


F/42

2012. szept. 8. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!