Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rájöttem, hogy szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem, hogy szeretem, de őt meg nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy fiúval,mert nagyon megkedveltem...és külsőre is tetszett,de volt egy másik fiú,akibe fél évig totálisan bele voltam esve...reménytelenül.Na de ez a fiú messze lakik (130km) és a héten még gépnél se tudott lenni,mert reggeltől estig dolgozott,és telefont nem vihet.És én mindig írtam neki,és ő mindig válaszolt amikor haza ért,általában 23-24 óra körül.Aztán írta,h lehet h tud lenni gépnél pénteken.Tegnap írtam is neki sms-t h majd ha lesz csörgessen meg.Aztán néztem a gépet,és láttam h már volt fent.Nem is válaszolt semmit. Ma megint írtam neki,de még mindig nem válaszolt,és nagyon fáj...és hiányzik,és rájöttem h szeretem...és bízom benne,de félek h nem érdeklem.És miért is érdekelném?Nem tartom magam szépnek se semmi,h őt érdekeljem...
2010. jún. 12. 18:34
 1/5 anabella90 ***** válasza:
Először is ha magaddal nem vagy megelégedve mit vársz tőle?Hogy tekint rád? Nem azt mondom h ne legyél tisztába a hiányosságaiddal de fogadd el magad és fedezd fel a kívánatos éned, vagy hangsúlyozd ki azt ami szép benned..legyél magabiztosabb és biztos ő is észreveszi ezt. A másik dolog ha egy fiú nem ír, nem keres akkor arra általában magyarázatokat alkotunk..biztos fáradt volt, nem ért rá stb....sajnos az az igazság h az esetek 90%-ban ez azért van mert nem érdeklődik irántunk:S
2010. jún. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ezek nem olyan nagy dolgok, évtizedek múlva eltörpül ami nem volt olyan fontos...

ez is egy olyan dolog lesz, kár ennyi időt pazarolnod erre.

szexelj mindkettővel.

2010. jún. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

egy-két kérdés.

Hány éves vagy?

Tudod hogy a mai világban mennyi a munkanélküli és hogy mennyi gyárat zárnak be állást szüntetnek meg?

Dolgoztál már hivatalos munkahelyen?Tudod milyen szabályoknak kell elegettenni és milyen elvárások vannak?

130kilóméter az elég sok.. biztos lehet magánélete is vagy saját dolga? Esetleg nemér rá "lazítani" egy kicsit...? ezekbe belegondoltál már?

Meg esetleg nem vagy túl nyomulós? lehet hogy benned van a baj, hogy állandóan irogatsz neki "zaklatod" stb.stb. szerintem gondolkozz el ezeken.

2010. jún. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A bizonytalanságodból ítélve kb 14-16 éves lehetsz. Nem baj, majd kinövöd. De azért dolgozz rajta te is, legyen nagyobb az önbizalmad, elvégre egy nőnek kell önbizalom. Biztos vagyok benne, hogy rengeteg jó tulajdonságod van, és abban is hogy nem vagy csúnya, mert csúnya lány kevés van, és ha az lennél nem lenne barátod. Eezekre hagyatkozva merem neked mondani, hogy legyél büszke magadra, helyezd előtérbe a jó tulajdonságaidat.

Ez a fiú biztosan azért nem keres, mert nem érdekled eléggé. Ha valaki szeret valakit, akkor azt keresi, főleg ha fiú. De ne aggódj, hiszen van még elég időd ahhoz, hogy megtaláld életed szerelmét. Javasolni tudom, hogy a távolság és az érdeklődés hiánya miatt szüneteltesd ezt a kapcsolatot, mielőtt bele nem habarodsz a fiúba. Biztos van, aki majd úgy szeret, ahogyan te szereted őt, és ezt te is, mint mindenki más, meg fogod találni. És ne töltsd az időd a szsrelem keresésével, mert biztosítalak, hogy teljesen fölösleges, inkább élevezd az életet, bulizz, legyél a barátokkal(azok úgy is tovább melletted maradnak, mint a fiúk, akik csak többnyire kihasználják a lányokat), és csináld amit szeretsz!:)

2010. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod (= (amúgy 15 éves vagyok :D)
2010. jún. 21. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!