Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kije lehetett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kije lehetett az a csaj?

Figyelt kérdés
Osszefutottam egy sraccal a kocsijanal, de csak annyit lattam, hogy o beul az anyos ulesre, es amelyik csaj vele volt pedig vezetett. Ennyi volt az egesz, amit lattam, majd ra 2 orara vissza is jott a srac, de akkor mar egyedul volt. Amugy a sracnak 318-as BMWje van.
2011. aug. 28. 11:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hallgass Etusra!
2011. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mit gondoljak, mert falum lakom, a srac is, de a csajt meg soha nem is lattam itt es a barbol jottek ki.

4 honapja tart ez a dolog. Elso 2 honapban volt alkalmunk beszelni; de azota csak a bamulasok maradtak, mert most mikor lett volna alkalmunk beszelni, o nem volt egyedul.

2011. aug. 28. 11:41
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem léptél, azt gondolta nem érdekled. Ez a hajó már elment, talált mást.
2011. aug. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
80%
édes lányom ....ha egy pasi csak szemezget de nem lép és egy másik csajjal találkozik akkor azzal ne foglalkozz mert csak megfektet amint tud aztán lelép és szerzel neki egy újabb strigulát a noteszében.....szerintem te ennél többet érdemelsz......ne légy buta.....legyen tartásod és büszkeséged!!!!!
2011. aug. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ott a pont
2011. aug. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!