Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kije lehetett az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kije lehetett az a csaj?

Figyelt kérdés
Osszefutottam egy sraccal a kocsijanal, de csak annyit lattam, hogy o beul az anyos ulesre, es amelyik csaj vele volt pedig vezetett. Ennyi volt az egesz, amit lattam, majd ra 2 orara vissza is jott a srac, de akkor mar egyedul volt. Amugy a sracnak 318-as BMWje van.
2011. aug. 28. 11:13
1 2
 1/15 napietus ***** válasza:
ha engedte neki vezetni a kocsiját, akkor közel állhat hozzá. családtagja/rokona, nagyon jó barátja vagy a barátnője.
2011. aug. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a diákja.
2011. aug. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 napietus ***** válasza:
ja, ha oktató, akkor az is lehet. bár ritkán használnak bmw-t oktatóautónak, inkább kis autókat szoktak.
2011. aug. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a srác álmos volt vagy valami és azért kért meg mást, hogy vezessen?
2011. aug. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Nem oktato, szoval el kizarva. Amugy meg este 11 ora volt mar es csak 2 ora mulva jott vissza a srac, de akkor mar egyedul volt. Azert kerdezem, mert ez a srac nekem udvarolgatott par honapja, es a kolcsonos bamulasok meg mindig megvannak.
2011. aug. 28. 11:23
 6/15 napietus ***** válasza:

egy idegennek akkor sem engedném vezetni a kocsimat, ha ájuldozok az álmosságtól :) akkor inkább kialszom magam a volán mögött, aztán tovább. szóval ha így is volt, akkor is közel állhat hozzá az illető.


amúgy kérdező, miért érdekel? tetszik a pasi és leselkedsz utána, vagy mi van?

2011. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ha almos lett volna 11kor, akkor 1 orakkor nem autokazott volna meg mindig.
2011. aug. 28. 11:25
 8/15 anonim ***** válasza:

valószínűleg a csaja volt, akinek menőzni akart, és engedte vezetni a verdáját, hogy a csajt elkápráztassa, és lefektethesse.

béla voltam.

/▌\

/ \

2011. aug. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 napietus ***** válasza:

akkor az is lehet, hogy ivott vagy a lány kérte meg, hogy had vezessen ő.


ha olyan mamlasz, hogy hónapok óta csak bámul és nem lép, akkor ne érdekeljen egyébként, mert vagy van barátnője, vagy tleg ilyen szerencsétlen.

2011. aug. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Valszeg megdugta a csaj, utána meg jött haza ..
2011. aug. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!