Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szokott msn-ezni, és ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokott msn-ezni, és ha igen, mennyit? 18F

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 20:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
És velem lenne kedved vkinek?
2011. aug. 27. 21:44
 12/16 anonim ***** válasza:
Kezdeteben msn, de amint lehet élőben, az az igazi és szerintem jobb is, mint bent rohadni egész nap egy gép előtt ülve.
2011. aug. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Én úgy naponta kb. 2 órát szoktam, de nem minden nap. Jobban szeretek élőben beszélgetni, de vannak olyan barátaim, akik elköltöztek, és a távolság miatt általában csak az msn marad:)

16/L

2011. aug. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

én ha bekapcsolom a gépet mindig fenn van az msn,persze én is inkább az élő beszélgetést preferálom,de ha van akkor jó,mert ingyenes nem úgy mint a telefon...

+este ha éjfélkor még filmet nézek vagy valami,akkor úgyse tudok kimenni,szóval akkor is jó msnezni

16f

2011. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Rengeteget, kevesebbet kéne... Bár án inkább msn-párti vagyok, mint face-chat, de azért megy mindkettő, főleg, így szünetben. :D
2011. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő.


Nálam a következő:


családtagokkal: 0 perc, itt van mindenki a földszinten :D

haverok: hát ha fontos, inkább facebook, vagy mobil, nem is nagyon szoktam velük msnen beszélni

barátnőm: minden este 20-21 órától 22:30-23:00-ig. Változó.

más lányok: hát ha éppen nincs barátnőm, akkor udvarolgatok nekik msnen, ha a csaj aranyos, akkor akár 3-4 órát is, vagy gyakrabban fél órákat, de felesleges mert már rengetegszer jártam úgy, hogy randi előtt meggondolták magukat meg írták hogy helyes vagyok és összejöttek másnap valakivel, amit facebookon tudtam meg, szal ennyit a ge_ci ri_bancokról.

tanárok, konzulensek, egyéb különtanárok: csak email, vagy sms!

rokonok: felesleges, mert vagy túl idősek, vagy nem érnek rá, vagy nincs net....elmegyünk vasárnap vendégségbe ebédre, és kész

2011. aug. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!