Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki szokott msn-ezni, és ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szokott msn-ezni, és ha igen, mennyit? 18F

Figyelt kérdés
2011. aug. 25. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
van 1-2 haverom akivel néha beszélek, vagy esetleg facebookon egy kicsit, ha van valami csaj. de a fontosabb dolgokat élőben...
2011. aug. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 DakotaDamon ***** válasza:
Nulla msn, inkább facechat.
2011. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 BlackSword ***** válasza:
Csak ha feltétlenül szükséges... Jobb élőben... Meg nem is szeretek a géppel beszélgetni...
2011. aug. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 szamóca.. ***** válasza:

évente összesen k egy- két órát, találkozómegbeszélésre.

bár most épp elfelejtettem a jelszavam...:D

2011. aug. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
elég sokat...de már elhatároztam h most itt vége a chatnek a szerelmemmel mert mindig összeveszünk ott....de barátokkal amennyit kedvem van :)
2011. aug. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
keveset este egy pár órát a barátommal. meg néha a barátnőmmel amúgy facechat..18/L
2011. aug. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nagyon sokat. Így nyáron főleg.
2011. aug. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Amikor megismerkedtem a barátommal egyszer 14 órán át msneltünk.
2011. aug. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
igazából én elég sokat msnezek, meg facebook chat de ha lehet én inkább élőben. sokkal jobban támogatom. de pl amikor kialakulóban van valami, akkor előbb többször is beszélek velük msnen vagy chaten. de legjobb élőben szerintem. sokkal jobban szeretem.
2011. aug. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

sose :D inkább kimegyek a műhelybe ,szerelek valamit ,mondjuk most egy lada niva 1600-os blokkját csinálom .Sose szerettem az ilyen myvip ,msn , iwiw hülyeséget szerintem semmi értelme...a barátnőm se használja inkább élőben beszélgetünk :D a Facebook egy fokkal jobb :D:D

Szóval határozottan NEM :D

16/F

2011. aug. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!