Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűnt a vonzalom mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnt a vonzalom mikor megéreztem hogy, kicsi neki. Most mivan?

Figyelt kérdés

Vonzódtam hozzá,éreztem hogy kell nekem,és mikor felállt neki éreztem hogy kicsi kb 13 centi és vékony is.

Volt már kicsivel dolgom és vele volt idáig a legeslegjobb.Igaz hogy alapból lejjebb van a méh szájam,és nem is az érdekel hogy nagy legyen,csak valahogy azt érzem hogy gáz lesz,és csalódtam.Ez tudom gáz és ne higyjétek hogy kis 12 éves liba vagyok.Várjak míg oda érünk???


2011. aug. 24. 00:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
00:24 én is vonalót olvastam :D
2011. aug. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

ki kiváncsi h mit olvastatok he?:D

de most legalább az önbizalmam még lejjebb ment..enyém is 13 körül van...bár éncsak 15 töltömxD

2011. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Megértem a helyzeted de ha ennyitől kiábrándulsz belőle... Az nem lehet valami nagy szerelem. Várd meg mi lesz belőle aztán ha úgysem tetszik akkor időben szakíts vele :(
2011. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szólsz nekem. Nekem NAGY. De lehet pici fájni fog:)
2011. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat.

Addig nem ítélkezem míg megnem történik a dolog,de ő nem 15 hanem 26 éves!!!!Hát nem tudom,nem ábrándultam ki csak azóta nem vonzódom úgy.

2011. aug. 25. 18:36
 16/17 anonim ***** válasza:

Gáz vagy!

Ez a vonzalom csak a testiségre fókuszál(t).

2011. nov. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát kedves utolsó.Már no probléma:):) Tegnap éjszaka is és ma délelőtt is úgy megcsinált mint még soha senki,teljesen detoxba vágott:)
2011. nov. 21. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!