Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ilyen erős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ilyen erős vonzalom "ellen"?

Figyelt kérdés
Viszonzatlan szerelem...most nem lényeges a kerettörténet...de mit lehet tenni, ha napi érintkezésben vagyok vele, és egyszerűen megveszek mellette? úgymond barátok vagyunk, és igyekszem is ezt betartani, de egyrészt megőrülök, hogy mellette lehessek, másrészt meg már nem merek a közelébe menni, mert felér egy kínzással, hogy nem érhetek hozzá. Elég látványos is a dolog mert összevissza ráz a hideg és a meleg...kerülni próbáltam már, de nem lett jó vége...és akkor még rosszabb, mert hiányzik. Annyira rossz ez :/ Valami ÉRTELMES tanács? már arra is gondoltam hogy egyszer csinálok valami őrültséget "úgyis mindegy" alapon de félek "tőle"...
2011. szept. 9. 19:10
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
ÓÓÓÓóóóóóóaaaah szákkk míí béjbííí szákk mííí ójeeee end fákkmíí ánáál ójeee!
2011. szept. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Furjadék* válasza:
47%
Lődd fejbe.Tuti nemfog utna tetszeni....
2011. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy érzek,ha szeretnél róla beszélni írhatsz privit is,de ide is válaszolhatsz.Mennyi idős vagy? Én 16/F
2011. szept. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mi lenne ha normálisan válaszolnátok, vagy sehogy? Idióta kérdéseknél kiélhetitek magatokat, de ne itt...odaírtam...
2011. szept. 9. 19:19
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: írok inkább privit :) 17 vagyok.
2011. szept. 9. 19:19
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
AK-47 Kalaschnikow
2011. szept. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, amúgy te fiú vagy, vagy lány?

Teljesen biztos vagy benne,hogy viszonzatlan a szerelem?

Nem lehetséges az,hogy nem meri kimutatni amit érez irántad?

Szerintem ha egy kevés esélyt is látnál a dolognak, mond el neki, vagy legalább utalj rá,hogy nálad szabad a pálya..

Ha meg nem akarod, akkor próbálj más körben mozogni és kerülni őt, ahogy csak tudod..

2011. szept. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Válaszoltam a privire,de te nem olvastad :( :) 16/f
2011. szept. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Próbálj meg közelíteni felé, végülis nem vesztesz semmit. Ha ő nem vevő rád, akkor bizony nagy ívben kerülni kell őt meg a vele való kapcsolattartást. A jó hír az, hogy túl lehet élni.
2011. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Uhh, ugyanebben a cipőben járok, és én sem tudok egyelőre szabadulni ettől az érzéstől. Én is próbáltam az elkerülést, egy hónapig nem találkoztam nem beszéltem vele, de nem működött a dolog. Amikor ujra láttam ugyanott folytatódott a dolog ahol abbamaradt. Szóval csak abban reménykedem, hogy az idő majdcsak megold mindent...
2011. szept. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!