Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet sztárba szerelmesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet sztárba szerelmesnek lenni, vagy csak nagyon erős vonzalom lehet, amit érzek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 19. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Óriásit csalódnál, ha személyesen találkoznál vele!
2010. márc. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ezt jó lenne tudni. Nem szeretném, ha szerelmes lennék abba a sztárba, akiért most oda vagyok. Pedig nagyon úgy tűnik hogy ez több, mint rajongás >.<
2010. márc. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2010. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

17 éves vagyok.

És... miért csalódnék óriásit? Ezt nem értem... eléggé sokat tudok róla a 'celebéletén' kívül...

2010. márc. 19. 21:26
 5/14 anonim ***** válasza:
csak olyan emberbe lehetsz szerelmes, akit ismersz személyesen is:) ezt fellángolásnak hívják, el fog múlni, és jót nevetsz majd magadon ;)
2010. márc. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szállj le a földre és nézz széjjel magad körül biztosan találsz magadnak egy olyan sztár pasit, aki mindig melletted van, és kedves hozzád!
2010. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
edward cullen?
2010. márc. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nem edward cullen. sőt... még csak nem is robert pattinson/taylor lautner.
2010. márc. 19. 22:44
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem, hanem egyfajta rajongás csak. Inkább a szerelem utáni vágyadat vetíted ki rá. Bocs, hogy egy tininek ilyeneket írok, de sztem azért érted...
2010. márc. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem SP ,mostanába azért a "sztárért" vannak oda a fiatalok. Pedig szerintem semmi vonzó nincs abban a srácban.
2010. márc. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!