Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eltűnt a vonzalom mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnt a vonzalom mikor megéreztem hogy, kicsi neki. Most mivan?

Figyelt kérdés

Vonzódtam hozzá,éreztem hogy kell nekem,és mikor felállt neki éreztem hogy kicsi kb 13 centi és vékony is.

Volt már kicsivel dolgom és vele volt idáig a legeslegjobb.Igaz hogy alapból lejjebb van a méh szájam,és nem is az érdekel hogy nagy legyen,csak valahogy azt érzem hogy gáz lesz,és csalódtam.Ez tudom gáz és ne higyjétek hogy kis 12 éves liba vagyok.Várjak míg oda érünk???


2011. aug. 24. 00:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mi a fuck lenne? attól még h nem óriasi neki attólmég baszHat jól
2011. aug. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem tűnsz valami érettnek, először nézd meg milyen lesz élőben amikor már látod és teljesen merev, fogd meg aztán ha jó akkor oké ha nem akkor mondd meg neki az igazat, nem tudom neked is hogy esne ha azért utasítanának el mert nem elég nagy a melled, én felháborodtam!

21f

2011. aug. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

B*szki 20 perc kellett mire rájöttem hogy nem a vonalzód tünt el hanem a vonzalom. -.-

Késő van ☺

amúgy nem minden esetben a méret a lényeg.:P Szerintem nyugodj meg

2011. aug. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 kuktaberci ***** válasza:
49%
Ribi.
2011. aug. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
legalább nem egyedül vagyok aki vonalzót olvasott :D xDDDDDDD
2011. aug. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ribi??Wicces:):):)
2011. aug. 24. 08:54
 7/17 anonim ***** válasza:

En is vonalzot olvastam, pedig mar reggel van es elvileg kipihent vagyok... na, mindegy!


Eleg fura kis tortenet ez, tekintve, hogy eddig egy kis peniszu sraccal volt neked a legjobb es nem is erdekel, hogy nagy legyen, most meg egy 13 cm-es penisznel - ami semmikeppen sem nevezheto extremen kicsinek - elbizonytalanodsz... csak nekem tunik ez oriasi ellentmondasnak???


Amugy meg ha igazan vonzodnal a srachoz, orulten kivannad es alig varnad, hogy vegre megtortenjen a dolog, az egesz tested lazban egne, hogy vegre egyutt lehessetek, akkor ilyesmi miatt egyaltalan nem bizonytalanodnal el, szoval valoszinunek tartom, hogy mar elotte sem lehetett valami tul nagy vonzalom koztetek...

2011. aug. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
De igen is meg volt.Igen a kicsivel volt a legjobb,csak onnan tudom hogy különböző pózokban akadtak problémák mert kicsi volt neki.
2011. aug. 24. 10:19
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is vonalzót olvastam XDDDDDDDD
2011. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A kicsi előnye, hogy befér a szádba és jól lehet orálisan ingerelni. A pozíciók tekintetében csak olyat vállaljatok be, ahol nem gáz a végkifejlet. Sok sikert és örömet.
2011. aug. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!