Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 ev koruli ferfiak! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 ev koruli ferfiak! Mit szolnatok egy olyan csajhoz, aki nem iszik, nem cigizik?

Figyelt kérdés
Megismertek egy 18 eves csajt, majd egy szuletesnapi bulin, beszelgettek, viccelodtok vele, majd megkinaljatok sorrel, de o erre azt mondja, hogy nem iszik, es cigizni se cigizik. A srac viszont iszik, cigizik.
2011. aug. 23. 08:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
csak engem kerülnek el a normális csajok??? kedves utolsó: hol laksz? :D
2011. aug. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Alkohol nélkül is jól tudom magam érezni, de az azért mégis csak más, amikor iszom is. Nem vagyok alkoholista... DE tény, hogy sokkal jobban fel tud oldódni az ember,a mi nem rossz. Az alkohol sem "illik" minden szórakozási formához, de bulizáskor nagyon jó dolog tud lenni.


A drog pedig egy teljesen más dolog, attól hogy néha-néha iszogatunk a barátokkal, még nem leszek függő, aki mindennap könyörög az adagjáért, ez már kémia és biológia, egyszerűen nem alakít ki úgy függést, mint a drog.


Az izé pedig tény, hogy nem túl jó, de ott vannak pl. a koktélok stb... és hozzá is lehet szokni.


Szerintem így (bulikban, barátokkal, kedvnövelés szempontjából) nem rossz dolog az alkohol. Szerinted az, megértem, nekem végül is annyira mindegy, hogy iszol-e vagy sem, csak a saját tapasztalataimat írtam le, mert úgy jött le, hogy elég sokan első blikkre ítélnek.

2011. aug. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!