Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 ev koruli ferfiak! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 ev koruli ferfiak! Mit szolnatok egy olyan csajhoz, aki nem iszik, nem cigizik?

Figyelt kérdés
Megismertek egy 18 eves csajt, majd egy szuletesnapi bulin, beszelgettek, viccelodtok vele, majd megkinaljatok sorrel, de o erre azt mondja, hogy nem iszik, es cigizni se cigizik. A srac viszont iszik, cigizik.
2011. aug. 23. 08:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem zavarna, viszont a csaj helyébe keresnék értelmesebbet.
2011. aug. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A férjemnek ez bejött. Igaz, ő sem iszik és nem is cigizik. Nem is kezdtem volna egy hamutartóval. Sem egy szeszkazánnal.

Persze lehet inni mértékkel, azzal semmi bajom nincs, de az nagyon nem jön be, hogy igyuk magunkat s*gg részegre csak azért mert péntek este van.

2011. aug. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem dohányzom, és az italt sem viszem túlzásba. Alkoholból is inkább a bort kedvelem, de mértékkel.

Ha egy helyes lánnyal beszélgetni szeretnék, azt megtehetem egy pohár gyümölcslé mellett is, ha éppen azt szeretne inni.


33F

2011. aug. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

soha 1 szál cigit sem szivtam még és 1 diannás cukornál több alkohol nem vot a szervezetembe.

nálam csak is a fent ilyen lányok jöhetnek szóba.19f

2011. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A mai világban kincs egy ilyen lány, főként, annak aki hasonló... nehéz manapság ilyet találni.

21/F

2011. aug. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mit lehet ehhez szólni???
2011. aug. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szívesen megismerném ez a csajt :DD
2011. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
26%
ááá...szó se lehet róla...fogd fel!! manapság már dívik a normalitás...nálam alap, hogy egy nő lövi magát...
2011. aug. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sosem értettem, hogy miért olyan gáz, ha egy lány iszik, attól még lehet rendes, aranyos?! Én pl. bulikban mindig szoktam inni és ha iszom, akkor bizony el is szívok egy-két szál cigit (hétköznap soha, nem is kívánom egyáltalán), de ettől még nem szoktam minden jöttmenttel smárolni vagy hagyni, hogy letapizzon. Egyszerűen sokkal könnyebb így mindenkinek feloldódni, táncolni, beszélgetni, igazán jól érezni magát. Egyébként is inkább most, fiatalon próbálja ki az ember, és ne akkor, amikor 3 gyereket nevel. Szerintem ez a "nem iszom, nem cigizek sosem" egy kicsit prűd dolog, és valamennyire mindenki szeretné kipróbálni az alkoholt és a cigit.


Tehát, így végül a kérdésre válaszolva, szerintem az a lány is "megtörne", kipróbálná, és rájönne, hogy nincs ebben semmi rossz.


19L

2011. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, mint te kedves kérdező. Szerintem a legtöbb férfinak pozitív dolog.


13:13-asnak: "Egyszerűen sokkal könnyebb így mindenkinek feloldódni, táncolni, beszélgetni, igazán jól érezni magát." => Elég szomorú, hogy TE ezt válaszotod a feloldódásra, de ne általánosíts nekem pl. nincs ilyenre szükségem, és még egy jó pár embernek sem!

"Egyébként is inkább most, fiatalon próbálja ki az ember, és ne akkor, amikor 3 gyereket nevel." => Ezt úgy érted, hogy mivel fiatal az ember nyugodtan rombolhatja a szervezetét? Ennyi erővel nyugodtan drogozhat is, nem?

"Szerintem ez a "nem iszom, nem cigizek sosem" egy kicsit prűd dolog, és valamennyire mindenki szeretné kipróbálni az alkoholt és a cigit." => Megint általánosítasz! Én bármikor megtehettem volna, 14 lehettem, amikor anyám mondta, hogy ha akarok, akkor igyak nyugodtan, sőt még a piát is megveszi, de otthon csináljam, ne valami parkban, mint egy-két jómadár. Én eddig össz-vissz egy korty piát kóstoltam, de azt is rögtön kiköptem, mert annyira rosszul esett, pedig nem valami ócska lötty volt. A cigi füstjétől pedig kapásból fulladó rohamot kapok. Ezzel még sokan így vannak. Ennyit a "mindenkiről", és ne nevezd prűd dolognak, hiszen én sem hívlak "alkoholista-füstölgő gyárkéménynek", mert mindkettő nagyon erős túlzás!


18/L

2011. aug. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!