Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek, mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitévő legyek, mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

23/F vagyok párkapcsolati, és szexuális tapasztalatok nélkül. Három lehetőség merült fel bennem: ismerkedés, prostizás, alkoholizmus, és bármilyen más hasonló jellegű leépítés.

Egyértelműen az első lehetőség lenne a legideálisabb kiút, csak teljesen esélytelennek érzem, és ha nem is minden nap, minden órában, de időnként írtózatosan magamba tudok savanyodni.


2011. aug. 21. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van baráti társaság, akkor azon keresztül ismerkedj! Ezen kívül manapság teljesen elfogadott a neten való ismerkedés. de sztem szívj:D:D:D
2011. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szívj. :D Akkor menni fog az ismerkedés is, kankós se leszel, és a májad is megmarad. :)
2011. aug. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
végre vki aki tudja mi a jó! (L) előző:D
2011. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Így is tök szívás az életem emiatt, a maradék lelkesedésemet elszívja a görcsölés. :D
2011. aug. 21. 18:16
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
80-as sh
2011. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
80-as szintű paladin.
2011. aug. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A gépem soha a büdös életbe nem látott World Of Szarkraftot feltelepítve, és nem is fog továbbra se, mert ódzkodok tőle...
2011. aug. 21. 18:18
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem ezért még nem kéne leépíteni magad...


képtelenség, hogy ne találj valakit, meg még van egy csomó időd :P ne görcsölj :D

2011. aug. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Manapság már szokatlan 23 évesen hadilábon állni ezzel.

Egy idegen ki se nézné belőlem például, hogy mi a helyzet. Rejtegethetem gőzerővel, úgyis lehull a lepel idővel, aztán nézhetek, mint Rozi a moziban, ahogy az adott leányzó elmenekül, és még ki is röhög, arról nem is beszélve, hogy a barátnőinek is szétkürtöli. Örülnék, ha ez jó irányba változna, csak úgy érzem magam perpillanat, mintha szakadékba zuhantam volna, ahonnan nincs menekvés. :S

2011. aug. 21. 18:47
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen hozzáállással nem is lesz menekvés a szakadékból.

Azok alapján amit írtál alapvető probléma, hogy nagyon negatívan látod a dolgokat. Nyílván vannak olyan lányok, akik, ha megtudnák, hogy tapasztalatlan vagy ilyen téren kinevetnének, esetleg elpletykálnák, de fontos tudnod, hogy nem minden lány ilyen!

Úgy érzem van benned egy kis félelem, ezt viszont le kell küzdened ahhoz, hogy tudj ismerkedni.

Az ismerkedés nem egy bonyolult dolog. Annyi a titok, hogy önmagadat kell adni és legyél nyitott, barátságos. A normális lányok értékelni fogják, ha egy srác önmagát adja, nyitott, barátságos, nem pedig rideg és tartózkodó. Persze vannak lányok, akiknek számít, hogy van-e lakásod, autód, állandó jövedelmed, de ha te az ilyen lányok környezetében feszélyezve érzed magad, nem ők a neked való lányok.


Az alkoholizmust feletsd el, nem túl vonzó, ha valaki rendszeresen piál. Az persze oké, ha buliban 1-2 pohár valamit megiszik az illető, de a rendszeres, túlzott mértékű alkoholyfogyasztás inkább taszító, mintsem vonzó.

A prostizás megint hasonló téma. Lehet, hogy neked nem lenne rossz, de ha a későbbiekben szeretnél normális párkapcsolatot, valószínűleg nem ez az ideális megoldás, hiszen lássuk be, a prostizás sem túl vonzó.


Szóval, küzdd le a félelmedet, legyél laza és nyitott, és ismerkedj. Valószínűleg nem lesz az első próbálkozás a legjobb, de ezeket úgy kell felfogni, mint tapasztalatszerzés. Át kell gondolni, hogy mit rontottál el és tanulni belőle.

No para!:)

16/L

2011. aug. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!