Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz lány vagy nem szűz lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lány vagy nem szűz lány?

Figyelt kérdés

egyre több embertől hallom azt, hogy szűz lánnyal nem feküdne le, mert fél attól, hogy ragaszkodni fog hozzá az a csaj.. olykor elgondolkodom azon, hogy vajon ezt ennyire komolyan veszik? tegyük fel, van egy lány és egy fiú.. mindketten bejönnek egymásnak, de a fiú kijelenti, hogy ő nem fog lefeküdni vele, mert szűz és mert ő élni akar... tényleg ekkora gáz az, ha egy lány szűz?! minden fiú így gondolja, hogy a szűz lány nem jó? minden fiú olyannal akar egy éjszakás kalandot létesíteni, aki már nem szűz? és ha egy szűz csaj akar egy éjszakás kalandot, akkor mi van?

értelmes válaszokat kérek, mert ez már egy ideje foglalkoztat, és szeretnék ennek a végére járni! tudom, nem fog sikerülni, de próba szerencse :)

előre is köszönöm !


2011. aug. 21. 17:35
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alkalmi kaland során elveszteni elég nagy marhaság, én biztos nem tennék ilyet egy szűz lánnyal. Szerelemből veszítse el!
2011. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
aki azt gondolja az baromira gyerek még,a férfi szereti a szűz lányt a pasi nem igazán,többek közt mostanában nagyon ritka aki 17-18 évesen még szűz,mert sokan szét teszik hamar a lábukat mert jaj de szerelmesek aztán meg koppannak,aki nem egy fél-1 év után veszíti el kapcsolatban(mondjuk 17 év felett alatta nem kéne) az marhaságot csinál,de az ő gondja egy éjszakásban elveszíteni ugyanolyan szánalmas mint 13 évesen szexelni
2011. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%

Figy nem is tudom!


Egy nem-szűz lehet hogy lenézne ha kiderülne hogy az vagyok, de lehet pont hogy segítene :P


Egy szűz meg nem nézne le de, ügyinek kell majd lennem ám :D


F18

2011. aug. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

köszönöm az értelmes válaszokat.. :)

sajnos egyre több sráctól hallom, hogy szűz lányt soha.. van egy ismerősöm, aki megkérdezte, hogy szűz vagyok-e még.. mondtam neki, hogy igen.. rögtön jött a válasz, hogy fúj, hozzád nem nyúlnék.. nagyon sokan gáznak tartják, hogy valaki még szűz.. nem értem az ilyeneket.. néha én is sajnálom, hogy tényleg az vagyok még, de akkor rájövök, hogy nagy butaság ezt sajnálni.. én is úgy vagyok vele, hogy ha tényleg szerelmesek akkor feküdjenek le.. de csak azért, mert tetszik neki, vagy bármi mellékes, az úgy.. értelmetlen.. miért jobb az, ha valaki nem szűz? talán mert tapasztaltabb? mert jobb az ágyban?

2011. aug. 21. 19:55
 15/21 A kérdező kommentje:

nem gondoltam volna, hogy tényleg ilyen sok választ fogok erre kapni.. :) látom vannak normális emberek is a világon :)

és igen, megértem, hogy egy lány legyen kedves, szép, ne legyen buta.. ez persze.. mindennek meg kell lennie.. de nehogy már az határozza meg egy kapcsolat fogalmát, hogy a lány szűz, vagy sem

2011. aug. 21. 19:57
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szüzesség érték, legalábbis az én szememben. Én boldog lennék, ha én vehetném el neki, de csak akkor tenném, ha komoly a kapcsolat.

Igaz, hogy ez eleinte több odafigyelést igényel a részemről,de mindent megtennék, hogy ne fájjon neki és minél jobb legyen.

2011. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
s ha tegyük fel.. van egy fiú és egy lány.. odavannak egymásért.. a fiú tudja, hogy a lány szűz, és ezért halasztja a dolgokat.. aztán rájön, hogy ő nem is akar a lánnyal lefeküdni mert még szűz.. csak ez gátolja a srácot.. sajnos van erre is példám..
2011. aug. 21. 20:24
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen példád lehet erre, de ez hülyeség. Ha két ember le akar feküdni, akkor le fognak, tökmindegy ki a szűz meg ki nem.
2011. aug. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
a példa lényegtelen.. :) hát nem tudom.. köszönöm még egyszer.. :)
2011. aug. 21. 21:31
 20/21 anonim ***** válasza:
a pasik nem bírják a ragaszkodást-.- a nagy része... persze vannak kivételek. hál'isten
2011. aug. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!