Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szűz lány vagy nem szűz lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz lány vagy nem szűz lány?

Figyelt kérdés

egyre több embertől hallom azt, hogy szűz lánnyal nem feküdne le, mert fél attól, hogy ragaszkodni fog hozzá az a csaj.. olykor elgondolkodom azon, hogy vajon ezt ennyire komolyan veszik? tegyük fel, van egy lány és egy fiú.. mindketten bejönnek egymásnak, de a fiú kijelenti, hogy ő nem fog lefeküdni vele, mert szűz és mert ő élni akar... tényleg ekkora gáz az, ha egy lány szűz?! minden fiú így gondolja, hogy a szűz lány nem jó? minden fiú olyannal akar egy éjszakás kalandot létesíteni, aki már nem szűz? és ha egy szűz csaj akar egy éjszakás kalandot, akkor mi van?

értelmes válaszokat kérek, mert ez már egy ideje foglalkoztat, és szeretnék ennek a végére járni! tudom, nem fog sikerülni, de próba szerencse :)

előre is köszönöm !


2011. aug. 21. 17:35
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
"és ha egy szűz csaj akar egy éjszakás kalandot, akkor mi van? " Akkor az a csaj jó nagy hülye:D
2011. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
48%
Ha találkozol szűz lányokkal, küldheted őket hozzám, még úgysem láttam soha olyat. 13 évesen már mind rommá van kúrva.
2011. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

első válaszolónak írom, sajnos ismerek olyan lányt.. :)


második válaszolónak írom, 15 éves lány vagyok, és 100%-ig szűz :)

2011. aug. 21. 17:38
 4/21 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írhatsz egy üzit :P ;)
2011. aug. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
nem fogok üzenetet írni senkinek sem, nem olyan embert keresek, akivel elveszíthetem! a kérdésemre szeretnék választ kapni.. :)
2011. aug. 21. 17:44
 6/21 anonim ***** válasza:
Csak nem a télapó krampuszának tartogatod?
2011. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
A fiúk nagy része nem szereti a szűz lányokat. Egy normális fiú nem is venné el egy lány szüzességét egy egy éjszakás kapcsolatban (én nem, de lehet hogy van olyan aki igen)mert az a lány legnagyobb kincse. Én szeretem ha szűz az a bizonyos lány és szerintem nem ciki ha valaki szűz...persze lehet hogy nem válaszoltam a kérdésedre, ha így van akkor kérdezz nyugodtan :)
2011. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mind1, hogy szűz-e, csak ne legyen ribi, legyen aranyos, okos és kedves és azért ne legyen ronda. Am. sztem ha 1 fiú szeret 1 lányt teljesen mind1 neki, hogy szűz-e vagy sem
2011. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, én azt mondanám hogy szűz lány, igaz hogy nem ettől fog függni hogy mennyire tetszik valaki, de én pozitívumnak venném ha pont egy szűz lánnyal jönnék össze.
2011. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
a legtobb pasi fél a szuz csajoktol,és igy a csajok sajnos azok is maradnak,mert a pasi nemszereti oket igazan:( bár nekem ezt nehez mert én csaj vok:D L/14
2011. aug. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!