Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már szerető? Ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már szerető? Ha igen mi a sztorid?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 16:48
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Voltam, de nem szívesen emlékszem rá...


Mondanom sem kell, azzal lettem hülyítve, hogy majd ő elhagyja a másik nőt, így meg úgy, csak idő kell neki. Időt kapott, végül el is hagyta a barátnőjét, de rá 2 héttel összejött egy másik csajjal, és persze "elvárta" hogy én továbbra is legyek másodhegedűs. 1 évig tartott a huzavona, aztán kitöröltem az életemből végérvényesen.

2011. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
79%

vagyok is. persze, szemét suttyó vagyok, ezt majd megkapom, de nem érdekel. :P


egyszer élünk, szerintem ilyen szenvedélyt nem fogok átélni még 1x, szóval beleestem, benne vagyok, ahogy Petőfi is megírta.


mindkettőnknek van hivatalos kapcsolata, és a körülmények nem engedik, h szakítsunk.


élvezzük amíg lehet, a szerelem múlandó.


a találkozásunk is elég sorsszerű volt, mert ilyen véletlenek nincsenek. egyáltalán nem bánom, és nem is fogom megbánni, mert akkor bele sem kezdtem volna.

2011. aug. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
74%

17.12-es vagyok. A támadásra: nincs baj az értékrendemmel. A férfi nős, de otthon nem volt rendben a szexuális életük. A feleségének ő volt az első férfi az életében, nem tapasztalt ilyen téren. A férje vágyott másra, izgalomra. DE!!! Szereti a feleségét, a mai napig együtt vannak. Nekem akkor nem volt senkim. Szerelmes sem voltam. Nem unaloműzőként kellett a szex, hanem mert vágytam a szexuális élményre. Inkább egy hús-vér ember, mint otthon egyedül a szexfilmek vagy a szexuális segédeszközök. Nem bántottunk meg ezzel a kapcsolattal senkit, a férfi is nyugodt lett, kiegyensúlyozott. Egyikünk sem akart többet a másiktól, és ezt a legelején letisztáztuk.

Azért mondtam el a mostani Páromnak, mert szeretem az őszinteséget, s azt szerettem volna ha tud rólam mindent. Ettől még nem lettem rosszabb ember. És nem is bántam meg. És amúgy a férfi a mai napig a munkatársam, bár most gyed-en vagyok itthon az 1 éves kislányunkkal.

A lepontozást pedig nem értem. Kérdezett a kérdező valamit és én őszintén válaszoltam. Ezért kell lepontozni az embert?

2011. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
100%
Voltam,3 évig. Mikor össuekerültünk 16/L voltam akkor ő volt 34 éves házas férfi. Beleestem,mint hülyegyerek.....nem bántam meg,mert sok mindenre megtanított minden téren ,élet és szexuális dolgokban is. Mai napig jóban vagyunk,(csak barátok!) Ő még mindig együt van a feleségével én pedig a mostani párommal. :) 20/L.
2011. aug. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!