Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, hogy elélveztem?

Figyelt kérdés
Már próbáltam de nemtudom, hogy igazán milyen is, plz a hülye kommentektől kiméljeket meg. És segitsetek légyszi. (Zuhanyrózsával csinálom, és az nagyon jó, csak nemtudom mikor megyek el. )
2011. aug. 14. 11:55
 1/8 x) ***** válasza:
-.- ezt érezni kell bakker.. nem lehet leírni az érzést.
2011. aug. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Érezni fogod... Nem lehet leírni az érzést. Ha egyszer elélveztél, majd tudni fogod. (Az, hogy nagyon jó, még nem elélvezés, azt kell tovább folytatni.)
2011. aug. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Namármost a zuhanyrózsás lány esete.... érdekesen sokan választják ezt a megoldást hát nem is tudom. Ilyenkor arra gondolok miért nem inkább egy banán vagy egy méretes uborka a célszerszám. Ha valaki nem érzi mikor élvez el az már baj! NAGY BAJ!!!Szerintem élete ezzel derékbe is törik, mert soha a büdös életbe nem fog tudni elélvezni, mindig csak imitálni fogja a mit a pasik naná hogy észrevesznek egyből azt hiszik hogy ők nem elég jók tehát lelki testi trauma nem áll fel cerka szakítás öngyilkosság temetés egy életnek VÉGE!!!! Jól gondod meg babám érzed vagy nem érzed hogy élvezet....:)))
2011. aug. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hagyd a zuhanyrózsát, az túl intenzív, ezzel valószínűleg nem lesz még orgazmusod.

Próbáld a hagyományos módon a kis ujjacskáddal. Használj valami krémet, testápolót pl, feküdj az ágyba, kényelmesen, nyugalomban. Sötétíts be... ne zavarhasson meg senki... és próbálkozz.

Onnan fogod tudni hogy elmentél, hogy már nem tudod folytatni, mert nem jó érzés... :) Kb ez a legegyszerűbb leírása.

Amúgy remegés, izzadás, lihegés... ha ezek megvannak akkor valszeg meg volt. :)

2011. aug. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Dilettáns döggomba ***** válasza:
46%
Az a jele, hogy nem írsz ki ilyen kérdést.
2011. aug. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Testápolót nem szabad használni! Benyúlsz véletlen és marni fog!
2011. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem sosem mart... ki kell próbálni. ;)
2011. szept. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
De inkább pár cseppel. Ha téged nem mar, áldásom! De mivel más PH-jú vegyi anyagot tartalmaz mint a hüvely flórája ezért nagyon valószínű, hogy marni fogja!
2011. szept. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!