Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez már az igénytelenség első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már az igénytelenség első jelei?

Figyelt kérdés

Szóval tetszett egy fiú de visszautasított.

Amíg tetszett mindennap a legcsinosabb ruháimat vettem fel,meg fél tonna vakolatot magamra kentem. De mióta megmondta ( vagyis csak célozgatott rá a görény)hogy nem jövök be neki, azóta megteszi egy sima póló és sportcipő.Még sminkelést is feleslegesnek tartom,így tök natúr fejjel járok suliba. Minden héten a McDonald's-ba ülök és tömöm magamba a sajtburgert és a sült krumplit. Ha hazamegyek még tolok egy táblás csokit is. Ja,és a tornát is kiba.szttul hanyagolom. Mi lesz így velem?:(

Semmihez sincs kedvem azóta és ratyinak érzem magam.

17/L


2011. okt. 18. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Ilyen leszel:


[link]

2011. okt. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
ratyi is vagy már ne haragudj, örülj magadnak ha megteheted h vakolhatod magad, csinos ruhába járhatsz és a mekiben zabálsz nap mint nap, mi lesz veled? nem fogsz kelleni senkinek, ne égj ki ennyi idősen!
2011. okt. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kitartas, en is igy jartam pont 17 eves koromban, s eldontottem, hogy tobbe nem kell nekem senki, a csoki a szenvedelyemme valt es magamra raktam 7 kilot, most 19 evesen rajottem, hogy egy szar hapsi miatt tonkrevagtam magam, ezert nemreg uj eletet kezdtem , s azota lefogytam 5 kilot es sokan megbamulnak, dicsernek, hogy megszepultem, s mostmar van eleg jelentkezo, szoval va lehetosegem kivalasztani es megtalalni az igazi pasit
2011. okt. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
49%
Én 25 alatt be is tiltanám a sminkelést. Minek idő előtt tönkretenni a bőrödet?
2011. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, kb olyan leszel mint amit az első válaszoló belinkelt képen a nő. Nem gondolkodtál el azon, hogy lehet hogy a "fél tonna vakolat" se tetszett a srácnak? Vagy hogy amiért megmondta őszintén hogy nem jössz be neki, és nem szédített, vagy dugott meg és dobbott ki, már egyből görénynek nevezed? szerintem ezeken gondolkodj el. Ne mekizz, attól a kajától csak narancsbőröd lesz, és elhízol, valamint nem is laktató. Egy tábla csokit se egyél meg egyszerre, étcsokit egyél, és 1-1 kockát egy nap. Jah, és ne hanyagold a tornát, mer a többi srác meg majd ezekért fog elhajtani:)
2011. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Új fiú után kell nézni. Nincs más, aki tetszik? Próbálj meg hozzá közeledni!
2011. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem jössz be neki akkor már egyből görény?...

Egyénként meg biztos van 1 barátnőd akivel megtudod beszélni lelki problémáidat stb stb és majd kihúz a lelki kakiból:)

2011. okt. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez aztán az érett hozzáállás. Nem jössz be valakinek és akkor már ő a görény. Nyilván te is örülnél neki, ha leribancozna mindenki, aki visszautasítottál. És ha egy tonna vakolatot felviszel az arcodra és úgy öltözöl, mint egy hivatásos, attól még nem leszel vonzó, sőt épp ellenkezőleg. Ebből is látszik, hogy csak a külsődet tudod felmutatni erényként és ezzel ki is merült minden. Zabálj nyugodtan, sőt fejeld meg azzal, hogy minden reggel leküldesz egy nagy pohár disznózsírt és lángosból készítesz kenyeret. Senkit sem fog érdekelni. Amellett, hogy elhízol, kb. egy tucat betegséget is összefogsz szedni és kb. két év múlva elkezdesz rinyálni, hogy azért nem kellesz senkinek, mert van rajtad "1-2 kiló felesleg". Gondolj bele, hogy minket hányszor utasítanak vissza, sokszor nem éppen kedves módon. Mi lenne, ha mi is elkezdenénk zabálni, vagy esetleg keményen piálni. A felnőtt lét egyik velejárója, hogy nem kapsz meg mindent, amit csak akarsz, de úgy látszik ez még nem jutott el az agyadig, úgyhogy hagyd az egész pasizást még pár évig, mert nem neked való.
2011. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Fel a fejjel! Fiatal vagy, nap, mint nap új élmények sorozata vár rád! Nyisd ki a szemed, ne olyan után szaladj, akinek nem kellesz! Hagyd a Mekit, meg a sminket, jár el tornázni, legalább kiadod magadból a feszültséget! Nekem ez mindig segíteni szokott. Egy pasi miatt ne ess depresszióba, mert egyik sem érdemli meg ezt!

Előbb- utóbb majd te is találsz valakit, akivel kölcsönös lesz majd a szimpátia. Semmivel nem vagy elkésve!

2011. okt. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!