Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg akarok halni; nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg akarok halni; nem lehet az enyém ;hogyan?

Figyelt kérdés
Meg akarok halni.. nem tudok nélküle tovább élni egy percet sem. 4 kerek évig küzdöttem a szerelméért de mindhiába .. soha nem lesz az enyém... soha... nem tudtam elfejteni már 4 éve.. és most már végleg fel adom.. nincs tovább... nem akarok tovább élni.. :'( 22/L Már több mint egy éve azzal a gondolattal fekszem le hogy hogyan végezzek magammal.. mit tegyek ? hogyan tegyem ? feladtam végleg..
2011. aug. 13. 22:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha már eldöntötted hogy meg akarsz halni, akkor a módja nem mind1? Utána már úgy sem ezen fogsz agyalni... Sok sikert hozzá...
2011. aug. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
a legkiméletesebb halál a golyóüt a fejbe miért mert nem érzel semmit olyan gyorsan meghalsz igy elkerülnéd a fájdalmas részét amugy meg vanmég rajtakivül 88888888ezer pasi aki csak reád vár nemhiszem hogy nem tudnál senkit se találni
2011. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha el is mondanád neki? Mert az esetek többségében ez nem igazán szokott megtörténni...
2011. aug. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 kretén válasza:
100%

Én 3 évig kűzdöttem,egy lány szerelméért,de mindihiába!

A LEGJOBB BARÁTOM JÁR VELE!!!

Nehéz volt feldolgozni..

Most van egy csajom.Nagyon szeretem őt.Sokkal jobban mint az előző szerelmemet.Te is megfogod találni az igazit.

Ne öld meg magad emiatt!

Vagy ha ennyire buta vagy,akkor inkább öld meg a lelkedet.

2011. aug. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
ilyen hozzáállással ne csodáld! "jajj én szegény soha nem lesz az enyém" ahelyett, hogy azt fontolgatnád, hogy megölöd magad egy ilyen apró dolog miatt inkább nyilj meg más srácok iránt. Csak betápláltad magadnak, hogy ő az egyetlen az igazi és csak Ő létezik.Néz körül a világban biztos van még valaki akiért érdemes élned. És hogy küzdöttél a szerelméért?
2011. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak 1 személyből áll a világ!!Tudom,hogy mindenki ezt mondja , de igaz is.Nézz körül,barátkozz emberekkel,járj bulikba,valahol csak megismersz valakit, aki érdekelhet.Nehogy már 1 személy miatt úgy csinalj...Maradjon neked a múlt,és lépj tovább.Remélem ezt teszed és sok sikert hozzá.Fel a fejjel, te is kellessz valakinek , csak meg kell találni az ideális személyt.Csak bebeszélted magadba ezt az egészet.Egy más pasi máris segítene a felejtésben :)
2011. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
50%
öld má meg magadat és ne itt terheled a rendszer a hülye kérdéseiddel majd el is hiszem hogy ezlesz az első hogy feljösz pont ide pont most és pont bejelented a halálod öld meg magad csendben és kussban és ne tegyél hülye fake kérdéseket akár fake akár nem!!!!
2011. aug. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ahelyett hogy sajnáltatnád magad, és azt várnád tőlünk hogy visszatartsunk, vagy menjél és tényleg öld meg magad, vagy álljál szépen talpra és élj!
2011. aug. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Smartguy86 ***** válasza:

Hogy tudsz szeretni valakit, akivel nem is vagy együtt? Ne öld meg magad csak azért, mert belehabarodtál egy eszményképbe, amit abban a srácban látsz!!! Ő is csak ember, neki is vannak hibái, ahogy mindenki másnak is. Még neked is vannak!


Amúgy ha megölöd magad, akkor egy gyáva, önző disznó vagy, aki csak saját magára tud gondolni és nem érdekli, hogy mi lesz a szeretteivel... és aki elfut az élet legkisebb dolgai elől is 22 évesen...

2011. aug. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 napietus ***** válasza:

láttad már a Napot, ahogy lemegy a Grand Canyon fölött, a vihart a Viktória tavon, a kontrasztos színeket a sarkvidéki nyárban, amikor sosincs éjszaka, a napfelkeltét a Szaharában amikor a 0 fokból egy óra alatt plusz 40 lesz, vagy a Kilimandzsaro havas tetejét az Egyenlítő alatt? kérdezhetném úgy is: tudod egyáltalán, mit akarsz itt hagyni?


én azt ajánlom, nézd meg ezt mindet, és ha utána még mindig meg akarsz halni egy faszi miatt, akkor tedd, mert akkor tleg reménytelen eset vagy.

2011. aug. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!