Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MeG akarok halni! Nem nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MeG akarok halni! Nem nekem való ez az élet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig mikor iigazán szeretekvalakit akkor jön eggy balj és bumm vége minden szépnek:(Ma mikor a Szerelmemmel strandon voltunk felhivott eggy lny akivel már fél éve nem is beszéltem meg amugysem szeretnék vele beszélni és a barátnöm haragszik rám:( 5 hónapja eggyütttvagyunk de még eggy rossz szó nem volt köztünk most meg indent tönkre tesz ez a kis k...va.

Mit tegyek? Ha nem hiszi el h csak ö kell nekem senki más én megölöm magam mert nem akarok nélküle élni:(


2010. júl. 10. 22:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
ossz társaságból keresel barátot
2010. júl. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
érfelvágás a tuti, hideg vízzel teli kádban.
2010. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Kérlek ismételd meg a kérdésed, érthetően !
2010. júl. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Azt hiszi a barátnöm h beszélek eggymásik lánnyal és megcsalom:(

edig jobban szeretel mindennél

2010. júl. 10. 22:35
 5/21 anonim ***** válasza:
Most komolyan...TE SIRÁNKOZOL??? 20 éves vagyok és még nem volt bnőm, és te bőgsz itt nekem, hogy megakarsz halni...
2010. júl. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
nálam meg 27 évesen ez a helyzet, úgyhogy mindketten kussoljatok.
2010. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Ha nem volt b.nöd nem tudod milyen mindennél jobban szeretni valakit és milyen érzés az mikor ellened fordul az egészvilág:(
2010. júl. 10. 22:37
 8/21 anonim ***** válasza:

hívd el félre valahova

mondd meg neki maradjon csendbe, hívd vissza azt a lányt kihangosítva és koptasd le. jobb ötlet nincs :)

2010. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

ma volt nagytatam temetese,mindig nagyon vicces valaszokat adott,mindig megnevetetett,sosem lattam szomorunak,mellekes,de te hogy ezt mondod,akkora egy elmebeteg gyerek vagy hogy azt senki fel nem tudja fogni,szerintem is dogojjel meg,nem egy ilyen hulyegyereknek valo az elet.Fogalmad sincs hogy mit mondassz.


Engemet is hagyott el egy olyan lany,akiert te mindent megadtal volna,a foldet is nyaldostad volna,tancosno es gyonyoru a teste arca a mindene,de ez van,elhagyott es kaptam mast magamnak,azota mind hivogat es irogat,szamba sem veszem,mar banja hogy elhagyott,mert amit tollem kapott,abban biztos vagyok hogy mastol nem kapja meg,nem penzrol van itt szo,hanem meglepetesek,extrem dolgok,varatlan kirandulasok,es sok orult dolog,amit nem mindenki csinal meg.


ember nem tudom mit mondjak neked,ne gyerekekkel foglalkozzal,ok meg cserelgetik minden percben a baratjukat mert latjak a nagyoktol,azt hiszik hogy az a "trendi"


clyde88

2010. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Most akkor nyálgép vagy vagy férfi?

Férfi ilyet soha nem ír -.-'

Figyelj. állj elé. mond meg neki ,hogy ez nem így volt ,ha ezekután még mindig nem bízik benned akkor egyszerűen dobd ki.

Lehet nehéz lesz ,de ha nem bízik benned ,akkor értelmetlen az egész.


18/f

2010. júl. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!