Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » MeG akarok halni! Nem nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MeG akarok halni! Nem nekem való ez az élet! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig mikor iigazán szeretekvalakit akkor jön eggy balj és bumm vége minden szépnek:(Ma mikor a Szerelmemmel strandon voltunk felhivott eggy lny akivel már fél éve nem is beszéltem meg amugysem szeretnék vele beszélni és a barátnöm haragszik rám:( 5 hónapja eggyütttvagyunk de még eggy rossz szó nem volt köztünk most meg indent tönkre tesz ez a kis k...va.

Mit tegyek? Ha nem hiszi el h csak ö kell nekem senki más én megölöm magam mert nem akarok nélküle élni:(


2010. júl. 10. 22:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
ÓÓÓ, clyde88 őszinte részvétem !
2010. júl. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
emó-e vagy?
2010. júl. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

22 48 as nagyon szepen koszonom,kedves vagy


clyde88

2010. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

nekem az nyugtatta meg ilyen esetben a barátom, hogy ha nem lennék veled, akkor sem akarnék vele foglalkozni

és erre a féltékenység rögtön megszűnt!

2010. júl. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Lehet hogy most megúszod ezt a szánalmasan bénán kialakult helyzetet közted és a barátnőd között..de semmi sem tart örökké vésd be komám. Úgy is vége lesz köztetek előbb utóbb:P Szóval kezdj el gyúrni a világ végére. Sok szerencsét!
2010. júl. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan verd ki a fejedből, hogy megölöd magad, ha magadnak nem sikerül, végy egy basketball ütőt és szólj másnak, hogy segítsen !!!!


egy lány , egy pasi sem ér annyit az életben, hogy megöld magad !


Állj elé, mond meg neki, hogy semmi közöd a csajhoz,az hogy felhívott az még nem jelent semmit, te őt szereted és csak ő kell neked !

Ha nem hiszi el, akkor egy éretlen csitri, aki minden kis piti dologból elefántot fog csinálni és jobb, hogy most derül ki, mint később !

Van még sok lány, ha vele nem jön össze !

2010. júl. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!Most beszéltem a barátnömmel és mondta h elhiszi nincs semmmi csak annyira féltékeny h tudja h szeretne többet az a lány h kikészült töle:)
2010. júl. 10. 23:15
 18/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor lesz még félreértés az életben. Ezeket tisztázni kell. Csak sehogy sem tudom megérteni, hogy ez miatt miért mondasz ilyet...látszik, hogy még nagyon fiatal vagy, és nem tapasztaltad meg az élet kemény oldalát. Tudod nekem 18 évesen már 4 éve kell együtt élnem állandó fejzúgással, meg mellkasi fájdalommal, hát gondolhatod, hogy egy nagyobb csalódás után is azt mondom magamnak: semmi baj, amíg van egészség, és rendben minden (viszonylag) a családommal. Tudod nekem minden perc ajándék, amit nem a szenvedéssel töltök el. Ezt csak azért mondom, mert tapasztaltam, hogy aki semmiségért a saját halálára áhítozik, azt nagyon megleckézteti az élet... Értékeld át kicsit a dolgokat, így nem szabad hozzáállni az élethez! :)
2010. júl. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
nekem ugy volt hogy fél évet vártam a barátnőmre hogy lefeküdjek vele és egyik nap egy másik pasival találtam együtt ...hidd el én is azt hittem hogy nem tudok nélküle élni még most is azt hiszem igy 2 hónap elteltével de nem éri meg meghalni mert lehet jön egy szebb aranyosabb kedvesebb csaj akiért megéri élni
2010. júl. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

LOL

Kérdés: MeG akarok halni! Nem nekem való ez az élet! Mit tegyek?

Válasz: Halj meg :)

ha ennyitöl úgy gondolod hogy nem neked való az élet. végigröhögtem amit írtál. bocsi, de pasi létedre elég nyálas vagy. lehet túl őszinte vagyok de b+ hány éves vagy? legyen már egy kis méltóságod. ezek után tényleg egy gay emo lehetsz.

2010. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!