Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban csak akkor lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak akkor lesz csajom, ha okos és müvelt leszek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 19:13
1 2 3 4 5
 31/48 A kérdező kommentje:
a két kérdést én tettem fel. csak azért, hogy lássam már, hogy mégis hogy vélekednek az emberek külön-külön a két témakörben.
2011. aug. 11. 20:05
 32/48 anonim ***** válasza:
Abban egyetértek, h ne a gyik alapján alkoss véleményt, mert akkor a végén még azt fogod hinni, h a belső is számít a lányoknak!
2011. aug. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 A kérdező kommentje:

amikor megkérdeztem, hogy gyurni kell e, rávágták, hogy gyurjál persze, kitartás minden, szebb leszek, sexibb.erösebb.


a müveltségre nem sarkallnak ilyen erélyesen....érdekes...érdesek.

2011. aug. 11. 20:06
 34/48 anonim ***** válasza:

És nem tűnt fel, hogy főleg pasik válaszoltak? :D

Elég sokan tettek megjegyzést a helyesírásodra, szerintem bőven levonhatod a következtetést.


Ha ez megnyugtat: Az első pasimat azért dobtam 16 évesen, mert iszonyú buta volt. Mint az éjszaka. Fogalmam sincs miért is álltam szóba vele.

Normális lánynak nem kell hülye pasi!

2011. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:
neked mégis kellett.minden arra mutat, hogy a nök végtelenül buták, mert összeállnak olyayn urakkal, akikkel....na tudod a végét.
2011. aug. 11. 20:10
 36/48 anonim ***** válasza:
A fenéket, ha kellett volna vele lennék. Dehogy kellett. Csak hát kamasz korban az embert szokás azzal piszkálni, hogy miért nincs barátja. Hát lett, utána inkább a baszogatást választottam.
2011. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
ha 13-17 éves r*bit szeretnél akkor öltözz bu**san,jól d**d meg legyél minél butább,idétlen,ha normális értelmes lányt akkor jól jön a műveltség
2011. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
az alfatulajdonságaidtól dől el, és vmit számít a külső is!
2011. aug. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 A kérdező kommentje:
2011. aug. 14. 10:57
 40/48 anonim ***** válasza:

Szerintem is fontos valamilyen szinten a külső, de az csak azért, hogy meglegyen a kezdeti vonzalom. Hiába, hogy egy pasi olyan, mint valami Anonisz, egy görög isten, vagy bármi, ha bárgyú, mint egy birka, nem járnék vele. Viszont azért, ha ápolt, kicsit törődik magával, úgy mint: nem hízik el, nem zsíros a haja, nincsenek orbitális vörös pattanások a képén, de a fejében van valami, amiről érdemes vele elbeszélgetni, értelmes személyisége van, ami megragad, akkor simán járnék vele. Tényleg nem a külső a legfontosabb, szerinted hogy lehetne akkor a dagadt, ronda szakállas pasiknak felesége és gyereke, függetlenül attól, hogy átlagos az anyagi helyzetük, nem valami hűdemilyengazdagok?

Gondolkozz el egy kicsit ezen...

Azoknak meg, akik azt mondják, a nőknek nem számít az ész, csak hogy 30 centis farka legyen a pasiknak, meg hogy kigyúrt állatok legyenek, üzenem: nem csoda, hogy ti csak ilyen lányokkal találkoztatok.. -.-'

18/l

2011. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!