Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban csak akkor lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban csak akkor lesz csajom, ha okos és müvelt leszek?

Figyelt kérdés
2011. aug. 11. 19:13
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Mi jó abban ha valaki 14 évesen már elveszti? Régebben az volt a menő ha valaki agglegény
2011. aug. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
ja, mert akkor ha valaki házasodott, akkor el kellett tartania a feleségét.
2011. aug. 11. 19:40
 23/48 anonim ***** válasza:

Kettővel előttem szólónak annyit hogy "Ne a pénz, a pénz, a pénz Döntse el, hogy mennyit érsz Ne a pénz mondja meg, merre mész"

Omen: Ne a pénz

2011. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:

A 64%-osra ne hallgass.


Figyelj, 14 éves korban lázadó kamaszokról beszélünk. Nem is kell ilyen korban szexelni. Egy felnőtt nőnek nem a menő pasik kellenek, hanem akikben meg lehet bízni annyira, hogy összekösd vele az életed.

Egy hülyével én nem kötném össze.

2011. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:

felnött nö = 20-24 éves!


ezek a korosztály ugyanugy a külsöre megy, mint a tiniribik.


a pénzre is mennek, mert legyen a pasinak egzisztenciája, saját kocsija, lakás.

2011. aug. 11. 19:44
 26/48 anonim ***** válasza:

Ezt a dumát ne nagyon hangoztasd, mert süt róla a megkeseredettség. Ez a sikertelenek szövege.

Vannak ilyen nők is, ez tény. Mindig lesznek olyanok, és mindig is voltak, akiknek csak a pénz számít. Viszont ha mindenki ilyen lenne, akkor ebben a fantasztikus anyagi helyzetben, amiben jelenleg a magyar emberek jelentős százaléka áll nem köttetnének boldog házasságok és nem lennének újszülöttek. Ja és szegény házaspárok sem.


Én 22 éves vagyok, egyáltalán nem érdekel mennyi pénze van az illetőnek, az viszont érdekel, hogy akar-e dolgozni, vagy velem akarja eltartatni magát.

2011. aug. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:

Nézd: mindenkinek más jön be. Az tény, hogyha tájékozott vagy, és hozzá tudsz szólni több témához, akkor az jó benyomást kelt, el tudtok beszélgetni szinte bármiről. :)


Viszont ne akarj görcsösen megfelelni, add magad, de olvasgass pár könyvet, és akkor majd meg tudsz szólalni. :)

2011. aug. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:
2011. aug. 11. 19:52
 29/48 anonim ***** válasza:

Te most komolyan a gyik alapján akarod megítélni a nőket?

Ne viccelj már.

Nem tudom hány éves vagy,de olvass már bele a családi kapcsolatok témába. Vicc. Ha ilyenek lennének az emberek a valóságban akkor kb. mindenhol háború lenne.

2011. aug. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

Hát elég szánalmas ez a pasi akit belinkeltél...a szexért gyúr...hát nem a nők a ribancok hanem ez a pasi.


Amúgy nekem nem jön be egy pasi ha ronda, nagyon alacsony (170 cm alatti) és buta tanulatlan, nem tud helyesen írni és hangoztatja, hogy neki azért nem járt iskolába, mert ő nagyon buta.

Hát volt, hogy leveleztem egy ilyen sráccal, nem hogy szimpatikus nem volt, hanem egyenesen szánalmas!

2011. aug. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!