Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Véleményeket kérhetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményeket kérhetek?

Figyelt kérdés

tegnap volt velünk szolgálatban egy diáklány, eldumáltunk egész nap, jó hangulat volt. este hazavittem mert lekéste a buszát. kijött az anyja, eldumáltam vele, majd az apjával is, később behívtak a házba sütire, kólára.

sokmindenről volt szó, kötetlen beszélgetés volt.

a lány tetszik nekem, és szerintem én is neki, de csak "msncsere" volt edd.


2011. aug. 11. 17:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben áthelyeztetném magam!

Ha egyszer összejössz vele onnantól atombombával se tudod magadról levakarni. Romával ne kezdj hagyd csak őket a saját közegükre...

2011. aug. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Hello!

Tény, hogy manapság a roma helyzet tarthatatlan, de mindig vannak kivételek. Édesanyám könyvtáros, és rengeteg tiszta, rendes, dolgozó roma családdal találkozik nap mint nap, és jól esik hallani a sok negatív tapasztalat mellett, hogy tisztességesen is tudnak élni. Képesek változni ők is, csak a legtöbb nem akar. Szóval mindezek tükrében szerintem nincs abban semmi, ha roma a lány. A lényeg, hogy tetszik és a családjával is jól kijössz.

2011. aug. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

akárhányszor teszed fel ezt a kérdést akárhogy csavarod....a válasz ugyan az lesz ezektől....:S

sajnos az előítéletek én magyar vok a 8.kerbe nőttem fel cigánygyerekekkel haverkodtam rám ragadt a cigány nyelv is...de vannak jó és vannak rossz emberek.

Ugyan így van ez a cigányoknál is...

Van köztük nagyon rendes és alkalom adtán tisztes ember,de vannak rablók,csalók,lopósok,behajtók,uzsorások stb,stb.....ha látod,hogy ők nem olyanok és rendesek akkor nincs miről beszélni ha az ő és ők részéről rendben akkor mindent bele,de csak Óvatosan velük.:)

2011. aug. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
véleményeket kértem csak. :)
2011. aug. 11. 18:20
 15/22 A kérdező kommentje:

nincsen pénzem, szóval arra aztán utazhatnak... :)


a másik meg az, hogy a lány rendőrnek tanul, és a szülei támogatják ebben.

2011. aug. 11. 18:21
 16/22 anonim ***** válasza:
miért, milyen a származása?
2011. aug. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
ROMA.
2011. aug. 11. 18:31
 18/22 anonim ***** válasza:

Hát ha rendőrnek tanul,akkor szerintem nem lesz vele probléma :)

Kérd el a telefonszámát is!

2011. aug. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
az iróniát hagyjuk már, nagyon nem vagytok viccesek.
2011. aug. 11. 18:53
 20/22 anonim válasza:
Ne hallgass azokra akik el akarnak bizonytalanítani. Bőrszíntől függetlenül vannak rossz és jó emberek.
2011. aug. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!