Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi beképzelt csaj? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi beképzelt csaj? .

Figyelt kérdés
Kinézek az utcára,alig látok 1-1normális lányt,nem ilyen pózer nagyon vagánynak érzem magam pcsát,aki jolkitolja a seggét mindenhogyan bármikor..ezt annyira nembirom én valahogy..
2011. aug. 5. 23:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
49%
ha szerintetek öltözködésből le lehet vonni a személyiséget, akkor érjetek még egy kicsit, mielőtt lányokkal kezdtek foglalkozni:)
2011. aug. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
23:46: Pontosan te általánosítasz. Az előző kommentbe elmagyaráztam, hogy ez miért nem általánosítás. Azért "alkottam rólad véleményt", mert vagy nem értelmezted jól a kérdést, vagy nem fogalmaztad meg jól a mondatod, vagy hirtelen haragú vagy, és a saját belátásod szerint, az utsóban van valami. Természetesen írok valamit, hogy nekem legyen igazam, hisz ilyen az emberek nagy részének a természete, így az enyém is.
2011. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
23:50: Nem az öltözködéséből vonom le általában az emberek viselkedését, hanem a beszédéből. Ahogy elhaladnak mellettem vagy vonaton akaratlanul hallgatom a beszélgetésüket és onnan le lehet vonni az ember döntő tulajdonságait. :)
2011. aug. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem inkább az a baj, hogy nem kaphatjátok meg őket.

Én végigmegyek az utcán, szemezek velük, és elvagyunk :D

2011. aug. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem is kellenek. Nekem a metalosok jönnek be. :D \m/
2011. aug. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy rengeteg beképzelt tyúk van főleg a 13-18 éves korosztályban ez a társaság nagy része,iszik,bulizik,cigizik,szexel fűvel fával,mindegyik ugyanúgy néz ki,nincs egyéniségük,tudatlanok,mert tanulás helyett is facebookoznak,éretlenek de úgy gondolják nagyon nagy lányok,és mindent lehet nekik,ítélkeznek másokról azt hiszik ők tökéletesek,el vannak kényeztetve.nem általánosítás,mert egyre több az ilyen,viszont ne felejtkezzünk el arról hogy ugyanez a korosztályban a fiúk nagy része sem különb,némelyikről meg nem mondod milyen nemű,idétlenül néznek ki,azt hiszem néhányról hogy meleg,szóval mindkét nemben vannak ilyen példányok.Akik meg már 20 éves koruk után ilyenek azokon már nem is lehet változtatni.
2011. aug. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azokon is lehet még változtatni, akik 20 év fölött ilyenek. De azért nem csak ribanc csajok vannak, ha kinyitjátok a szemeteket rájöttök, h csomó rendes csaj van, persze, ha valaki eleve úgy veszi, h nincs normális csaj, az nem is talál.
2011. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 02:12

Csak szemezel velük mást nem is tudsz mi?:D

Ám dehogynem,volt nekem ilyen barátnőm...de haggyuk.

És nem általánositani akartam mindenkit..

2011. aug. 6. 10:21
 19/20 anonim ***** válasza:
Hát, mást is tudok, de nem dugok meg minden szembejövőt :D Főleg, mert van valaki, akihez hűséges vagyok :)
2011. aug. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Rá se nézek ilyen élőlényekre, akik hangos vihogással vagy kirívó öltözködéssel próbálják felhívni magukra a figyelmet. A baj, hogy a beképzeltség mellett még sztárnak érzik magukat, mindegyik Hannah Montana utánzat meg hasonlók... Rektális közösülést kívánok az ilyeneknek egy vasrúddal...
2011. aug. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!