Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi beképzelt csaj? .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi beképzelt csaj? .

Figyelt kérdés
Kinézek az utcára,alig látok 1-1normális lányt,nem ilyen pózer nagyon vagánynak érzem magam pcsát,aki jolkitolja a seggét mindenhogyan bármikor..ezt annyira nembirom én valahogy..
2011. aug. 5. 23:24
1 2
 1/20 Robi992 ***** válasza:
100%

ez van...

nekem is tele a hócipőm ezektől...:@:@:@

2011. aug. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Divat. Kinövik. Vagy nem.
2011. aug. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
elmagyaráznád mi számít annak?!
2011. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
64%

Miért van ennyi beképzelt pasi?.

Ezt félre téve: én is hányok az ilyen csajoktól, de sajnos egyre több beképzelt, "nagyon vagánynak érzem magam" sráccal is találkozom. Hová tart a világ? :| Mellesleg jó ilyen kérdést olvasni, örülök, h valakit azért foglalkoztat ez (:

2011. aug. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Az alapján ítélsz, h kinézel az utcára? Már bocs, de csak annyira beképzeltek a lányok, mint ti pasik, szóval vegyél vissza haver.
2011. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

23:32: Ha nem látnád itt nincs általánosítás. Ezzel a kérdéssel, azt próbálta kifejezni a kérdező, hogy sok a beképzelt nőszemély, ami őt és engem is irritál. Te ezek ellenére általánosítottál, tehát vagy nem tudsz fogalmazni, vagy nem tudsz olvasni, vagy nem tudsz írni, vagy hirtelen haragú vagy. Választhatsz. Mellesleg férfiakból is van megszámlálhatatlan beképzelt személy, de nem az összes.


Ui.: szokj le az általánosításról.

2011. aug. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
hát a kérdező márpedig pont hogy általánosított:D érdekes, én lány vagyok, de ha kinézek az utcára, akkor nem gondolok arra, hogy úúúúristen, mennyi beképzelt pasi. mert sztem ez így ránézésre nem látszik. egy nagyon visszafogott öltözködésű lány/fiú is lehet hót beképzelt, ismerek ilyet.
2011. aug. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Én általánosítok? Mert, ha jól látom kb. 2 mondat után akartál véleményt alkotni rólam, ami erős túlzás. Tudok írni és olvasni is, végül is az egyik legjobb gimibe járok Bp.-n, talán a hirtelen haragúban van valami, de gondolom, majd úgyis belekötsz abba, amit írtam, h neked legyen igazad, szóval mindegy.
2011. aug. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mindkét nemnél megvan ez a tipikus "jajjdejólnézekki menövagyok de eszem az nincs" stílusú ember... Rengeteget látni belölük..
2011. aug. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem általánosít, mivel azt kérdezi, hogy Miért van ENNYI.... nem, hogy miért beképzeltek a csajok. Én látok sok normális lányt, de sok beképzelt rib@ncot is.
2011. aug. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!