Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogyha már nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogyha már nem vagyok szűz könnyebb a tampont felhelyezni?

Figyelt kérdés
sokan mondták már, hogy ha még szűz vagy, sokkal nehezebb, sőt olyat is mondtak, hogy fáj is. 15 éves vagyok, már megjött és nem akarok feltétlenül tampont használni, de lehetséges hogy szükséges lenne, pl strand stb. augusztusba lesz a gólyatáborom, pont azon a héten, amikor megjön. szerintem strandra tampont kellene. szóval igaz ez az állítás?
2011. júl. 27. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én próbálkoztam akkor, amikor még szűz voltam, és igen, kellemetlen volt. De annak, aki már él rendes szexuális életet sokkal könnyebb felhelyezni, és igazad van, strandra (ha megvan) csak így lehet menni, ha fürödni is akarsz. 19L
2011. júl. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel egy férfi pénisze normál esetben vastagabb, mint egy tampon, így igen, ha az felment, akkor utána egy tampon is menni fog. Viszont gyakorlással a sima tampon is menni fog
2011. júl. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hát amikor én még szűz voltam akkor nekem nagyon fájt de már mivel nem vagyok így nem is érzek már semmit. 16/L
2011. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igaz.Legalábbis rám nem!
2011. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én szűz vagyok és használok tampont ha strandról van szó. elöször én is féltem aztán megpróbáltam. egy kicsit kellemetlen volt :/, de második alkalommal már sokkal könnyebb. a szűzhártya miatt nekem se ment fel rendesen ezért egy kicsit kényelmetlen ha mozogsz de meg lehet szokni. annyit tudok ajánlani h mindenképpen minit vegyél ha elhatározod magad mert, a normál annyira megduzzad a vértől h kínzás lessz kihúzni ;) 13L
2011. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 The_Rain ***** válasza:
Ez hülyeség! Én már nem vagyok szűz, 2 gyereken vagyok túl, de eszembe sem jut tampont használni, mert tudom hogy kellemetlen lenne! 29 F.
2011. júl. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
16:21 Közlöm, hogy az a kettő nem gyerek volt, tekintve h férif vagy:P
2011. júl. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!