Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másnak is lóg egy kicsit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is lóg egy kicsit a melle 14-18 évesen?

Figyelt kérdés
Én 15 éves lány vagyok és egy picit igen :/ ez miért van? használok melltartót meg minden, de nem olyan szép!
2011. júl. 24. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem nem. de mondjuk az én melleim eléggé (NAGYON :D) kicsik :) de nekem jó ez így :)

gondolom a te melled nagyobb, azért lóg.

17/L

2011. júl. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos hogy lóg az? Mert én is azt hittem régebben, aztán nézegettem egy kicsit (:D) meg képen másokét is (:D) és rájöttem hogy tök természetes, semmi baj nincs vele. Az hogy melltartóban nem olyan szép az teljesen normális, a földig meg gondolom nem ér 15 évesen...én is 15 vagyok amúgy, de már megszerettem és rájöttem hogy tök szép. Nem is lóg. te is csak bemeséled magadnak szerintem, mármint magamból kiindulva :)


Rád is rádférne egy kis önbizalomtunning, nem? :D nézegesd egy kicsit, de komolyan. Tuti semmi baj vele, ilyenkor még nem is lóghat...vagy szerezz be szexi melltartókat, jobban is éreznéd magad tőle.

2011. júl. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*melltartó nélkül nem olyan szép
2011. júl. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én is ezt gondoltam, meg, hogy milyen kicsi. Igaz tényleg nem a legnagyobb inkább olyan átlagos.(75/b és 80/b között) De a párom mindig dicsérik és az nagyon sokat számít nekem. Ha lesz(vagy ha van is valakid) kérdezgesd, hogy mi a véleménye, és ha szeret, nem mondja majd azt, hogy nem jó.:)

Nekem azt szokta mondani: Ügyes cicieid vannak. És ha nem is nagy, amiatt ne aggódj, legalább 35 évesen gyerek után nem fog földig érni!!:)

2011. júl. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Komoly kérdés, igazán megnyugtató választ csak akkor tudunk adni, ha raksz föl képet :D

Amúgy meg ne izgulj szerintem, a lányok mindig felfedeznek valami hibát magukon, ami nem is biztos, hogy hiba. Barátnőm is mindig azt kérdezgette, hogy jók-e a mellei, nem lógnak-e. Mondtam neki mindig, hogy nem, nagyon jók.

2011. júl. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!