Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen elment az önbizalmam!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elment az önbizalmam! Tényleg velem van a baj?

Figyelt kérdés
Minden második ember (főleg a korosztályomból valók) csúfol a hátam mögött a külsőm miatt, és lassan nem tudom eldönteni, hogy tényleg velem van-e a baj, vagy olyanok mondják ezt, akiknek nem érdemes komolyan venni a véleményét. Itt nem teszem közzé a fényképem, privátba küldök annak, aki válaszol, és úgy gondollja, hogy képes hasznos ritikát adni.
2011. júl. 21. 21:49
1 2 3
 11/30 anonim válasza:

21:57

Vagyis inkább úgy írom, h küldj képet! :)

2011. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Első vagyok!


Természetesen én is úgy értettem, hogy küldjél képet és leírom a véleményem.

2011. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
Látod már sorba állunk a képedért :)
2011. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Nézd, ha minden második ember csúfol, akkor még mindig ott van a másik 50%, aki viszont valószínűleg elfogad téged. Egyébként az értelmes emberek nem csúfolódással fogják a tudtodra adni, ha valami bajuk van veled. Aki meg így fejezi ki a "véleményét", azzal nem érdemes foglalkoznod, tekintet nélkül arra, hogy igaza van-e, vagy sem. Amúgy sem tetszhetünk mindenkinek, bármit teszel is, bárhogyan is nézel ki vagy viselkedsz, úgyis mindig lesz olyan, akinek nem fogsz tetszeni. A legjobb, ha valamivel vissza tudsz nekik vágni, és ne mutasd, hogy sikerült téged megbántaniuk. Szerintem ott a baj, hogy "kiszúrtak" téged, mert könnyű célpont vagy. Ha úgy érzed, kérj valakitől tanácsot, hogy esetleg tudnál-e valamit változtatni a külsődön, és mindenféleképpen erősítsd az önbizalmadat. Aki karakán típus, azt nem kezdik ki, vagy legalábbis egy idő után leszállnak róla. Remélhetőleg sikerrel jársz, hajrá, és ne add fel, ne hagyd, hogy ők győzzenek.
2011. júl. 21. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Szegény kérdező nem győzi küldözgetni egyenként a képeket :)
2011. júl. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
nekem is küldhetsz egy képet :)
2011. júl. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
hát én még nem kaptam képet:D így nem tudok normális választ adni:/
2011. júl. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Akkor nekem is küldj képet! :DD

Na, komolyra fordítva, én megértelek kérdező. Velem is ugyanez volt a középsuliban. Rettenetes volt, eleinte csak a hátam mögött aztán már nyilvánosan gúnyoltak :( Pedig annyira rossz eset nem is voltam, csak kövér. Na de lefogytam és már irigy mindegyik amelyik bántott :P :D

Szívesen válaszolok neked, és nem teszem publikussá a képedet, ha küldesz.

2011. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Nekem is jöhet a kép és megpróbálok segíteni.
2011. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Egyelőre én is várom :D
2011. júl. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!