Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Plátói szerelem? Hogy élitek/é...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plátói szerelem? Hogy élitek/éltétek meg?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Kivertem magamból.

19/F

2011. júl. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi "csak" barátok voltunk, és nyilvánvaló volt, hogy ő nem viszonozza az érzéseimet, szóval nem vallottam. Én úgy felejtettem, hogy fél évig nem kerestem, ő sem engem (összevesztünk valami apróságon) és kiszerettem belőle. Ma már látom, hogy butaság volt miatta két évet szenvedni miatta. Újra barátok vagyunk és nagyon szeretem, de már nem akarnék többet tőle. 17L - egyébként most van egy 1 éves kapcsolatom és vele tudok a legkönnyebben beszélni róla, ha problémák vannak.
2011. júl. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nehezen:S de egy ideig még kínozni fog, mert minden nap beszélünk, de tudom, hogy ő nem akar többet..pedig keres naponta:(



18/F

2011. júl. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
piszkosul nehezen. főleg úgy, hogy talán ő is akar tőlem valamit... de nem lehet köztünk semmi.
2011. júl. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon szarul... kiba*szott mód elegem van már belőle, szóval soha többet!
2011. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz: utálom, rühellem. Elegem van belőle, hogy mindig csak ez jut és én szívok.

Ehhez képest ismét itt tartok. :(

2011. júl. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!