Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért kell minden lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell minden lánynak bunkó pasi?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 00:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
nem is leszek képes.Minek?? mikor találhatok magamnak olyat aki külsőre is meg belsőre is tetszik???hmm??
2011. júl. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Úgy értem, h te nem választanád egy rendes, de csúnya és egy jóképű, de bunkó pasi közül az elsőt.
2011. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem bunkó kell, hanem erős és határozott, aki tudja irányítani az életét, kezelni a kihívásokat. Az egy más téma, hogy sokszor sajnos a bunkó, erőszakos emberek is ezt sugározzák magukból első látásra, pedig ők valójában nem ilyenek, inkább gyáva alakok. De először könnyen megtévesztik az embert, hiszen senki nem úgy mutatkozik be az első randin, hogy: helló, bunkó vagyok!

De biztos vagyok benne, hogy egy határozott, erős, vezéregyéniség mellett, akivel ráadásul még beszélgetni is lehet és humora is van és rendes, egy bunkó nem rúghat labdába.

2011. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!