Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért kell minden lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell minden lánynak bunkó pasi?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 00:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Semmivel.Nem mondtam,hogy jobb vagyok.De ha neked ez esett le :)
2011. júl. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nem kell minden csajnak bunkó pasi.

bunkó pasi csak akkor kell, ha megfelelően néz ki hozzá. Máskülönben pedig nem szeretik. De ha valaki jól néz ki, akkor szinte mindegy, hogy mit csinál, rajongani fognak érte a csajok. Legyen bunkó, vagy érezlgős,erőszakos vagy gyengéd stbstb, csak hogy a szélsőségeket említsem.

2011. júl. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

nem mondtam h ez esett le csak kérdeztem ha már ekkora élvezettel adtad elő kíváncsi lettem


am azért valamicskével jobb vagy a bunkó pasi tuti azt mondta volna h igen jobb vagyok :)


19F

2011. júl. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Köszi... :)
2011. júl. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
nem kell minden lánynak, az olyan lányoknak kell, akiket te akarnál.
2011. júl. 17. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én kiütném helyedbe a csávót.
2011. júl. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Mert a lányokat csak a külső érdekli, a jóképű fiúk pedig megtehetik, h bunkók legyenek.
2011. júl. 17. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 07:46


Miért ha te össze akarsz jönni valakivel először nem azt nézed meg hogy néz ki??? dehogynem... gondolom egy ember se fog olyannal összejönni aki egyáltalán nem jön be neki és hányni tudna tőle :D de gondolom ezt azért írtad mert nincs szerencséd a nőkkel ;)

2011. júl. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Tudom h ez nektek lányoknak elképzelhetetlen, de én nem a külsőt nézem. 100x inkább összejönnék egy csúnyácska, de normális lánnyal, mint egy gyönyörű pláza3,14csával. Ez az, amire ti nők nem vagytok képesek.
2011. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:18


nem a plázapi.csákról van itt szó.De gondolom csak nem jönnél össze olyannal aki annyira nem tetszik hogy meg se tudnád csókolni...annak semmi értelme nincs...

Igen én azzal jövök össze aki nekem külsőre szimpatikus.De ez egyértelmű hogy nem fogok olyannal összejönni akire ráhánynék csók közben..

2011. júl. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!