Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi legyen? Hogy felejtsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi legyen? Hogy felejtsem el a lányt, aki tetszik?

Figyelt kérdés

Elég hosszú, ugy kezdődött hogy egy ideje megtetszett egy lány, nagyon aranyos, sok bennünk a közös, de nem jött össze, és ugy érzem soha nem fogom elfelejteni, persze éreztem már igy, de az elmult 2 hét alatt, ez 4 hónapja tart.


Ugy ahogy van fogamzás gátló, ugy esetleg nem találtak még fel szerelem gátlót??? :P


2009. márc. 31. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne belőlem nekem is 20/L
2009. márc. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A 4 hónap még nem olyan sok, hidd el.;)

Én másfél éve próbálom elfelejteni azt a fiút, aki tetszik...

Ha tényleg annyira tetszik, ahogy mondod...akkor amíg nem hiszed el, hogy semmi esélye ennek a dolognak (kettőtöknek), addig nem is fogod elfelejteni.

Ha meg úgy érzed, hogy van esélye a dolognak, akkor lépj.

Mást nem tudok mondani... sok ember küzd még ezzel a gonddal. Sok sikert!

2009. márc. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én azt a srácot akiért 9hónapig voltam oda 2hónap alatt feljettem el, de ez személy függő.. mondjuk nagyban segíthetett az, hogy bunkó volt velem. :S
2009. márc. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

előző vagyok, csak a tanácsok lemaradtak. :D

Először is, szerintem az idő előbb-utóbb megoldja.

Másodszor pedig, nem csak egy lány van a földön.:) biztos van még olyna lány akivel sok közös van bennetek és tetszik, próbálj tehát keresni valaki mást. :) sok sikert. drukkolok neked. :]

2009. márc. 31. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!