Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent manapság ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent manapság ha egy férfi kézen akar csókolni?

Figyelt kérdés
szombaton bulizni voltam, és ott volt egy általam aznap reggel megismert férfi. végig udvarolgatott,bókokat szórt...de nem akartam hinni neki,mert az utóbbi időben sokan így szédítettek meg és vágtak át. elutasító voltam...és egyszer a kezemet megfogta és meg akarta csókolni..de én elhúztam,nem tudtam mire vélni a dolgot...láttam h megsértődött. Lehet h komolyan szeretett volna velem megismerkedni?
2011. júl. 11. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak illedelmes.

Már az is ilyen nagy baj?

2011. júl. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínüleg udvarias próbált lenni szegény, csak az utolsó fegyvert próbálta bevetni.

Sajnos az úriemberség ott kezdődik, hogy észrevesszük, amikor a másik ember nemet mond.

2011. júl. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
elsőnek írom, hogy dehogy baj, csak annyira furcsa volt a szituáció...
2011. júl. 11. 16:26
 4/9 Draug ***** válasza:
100%

Én ha kezet csókolok egy nőnek (lánynak), az részemről illedelmes gesztus, a tiszteletem kifejezése a megismert hölgy felé.

21/f

2011. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
ajj ez olyan édes...én nagyon zavarba lennék és..áhh ^^
2011. júl. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! és igen, én is zavarba jöttem:) most meg várom h jelentkezzen...
2011. júl. 11. 16:43
 7/9 anonim ***** válasza:

zavarban lennék...:)

régimódi szokás, de nagyon szexis! :)

2011. júl. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az azt jelenti hogy találkoztál velem, és nagyon vonzó vagy!

F/60

2018. szept. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez atisztelet kifejezésének a módja volt, míg ki nem ölték a Nőkből azt hogy a kézcsókot fogadni képesek legyenek!

De ettől én még nagyon sok Nőnek csókoltammeg a kezét!

(Nem erőszakkal) :-)

2018. szept. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!