Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyan társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyan társkeresők, amik egyszer online-nak mutatnak, egyszer nem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy most az a valaki dolgozik, ott nincs is gép. Előbb még nem volt online, most meg online. Ez hogy lehet?
2011. júl. 11. 01:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még ilyesmivel nem találkoztam. Az előfordul, hogy 5 perccel később léptet ki a rendszer, de magától nem lép be. Hacsak valaki ugyanazon a gépen egy családtag meg nem nyitja ugyanazt a társkeresőt, és ott be volt állítva az automatikus bejelentkezés. Ennek szerintem nem sok esélye..

Mobilról nem tud belépni?

2011. júl. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet h vki belépett? mondjuk olyan helyről ahol előzőleg be volt jelentkezve és elfelejtett kilépni
2011. júl. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Túlbonyolítjátok a helyzetet. Egyértelműen belépett az xy felhasználó a rendszerbe. xy felhasználó éppen flörtöl, akárhol is van.
2011. júl. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyébként tényleg azt mondják, hogy 99%-ban ilyen helyzetekben mindig a legegyértelműbb magyarázat az igazság..
2011. júl. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy mobilról jelentkezik be (akár automatikusan), vagy egy másik ember jelentkezett be, mert úgy hagyta a gépét, vagy hazudik.
2011. júl. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Napokig úgy hagyta? Még mikor találkozunk akkor is online, szóval velem van, nem flörtöl, azért nem értem.
2011. júl. 11. 09:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Van köztetek valami? Ha igen, akkor miért van fenn társkeresőn egyáltalán? Illetve akkor te minek böngészed a társkeresőt? Ha meg nincs köztetek olyan kapcsolat, akkor mit filózol ezen, hisz nincs hozzá közöd. :) Hm? Lehet hogy csak én nem értem, légy szíves magyarázd el hogy mi a pontos szitu. Egyébként én facebook-kal vagyok így. Akkor is online vagyok amikor nem is. Nekem ez valószínű a telefonom miatt van. Még sokáig online állapotot mutat akkor is amikor kikapcsoltam az adatforgalmat a mobilomon.
2011. júl. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés, hogy mi vele a kapcsolatom. Az itt mellékes.
2011. júl. 13. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!