Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Senkinek se tetszem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senkinek se tetszem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Péntekem voltam buliba,több,mint 1500 ember volt,annyi pasi,hogy majdnem becsináltam,mikor megláttam őket :D :P persze én duci vagyok lese sz*rtak.Vagyis egy pasi elkezdett fogdosni,nagyon részeg volt,de rávágtam :D security meg úgy nézett rám :D emigy barátnőim után persze mentek mint a kutyák,miniszoknya,magassarkú stb...én pedig nem is birok jól felöltözni,hiszen duci vagyok.Mindenhol van egy kicsi,de úgy utálom... :( voltak ott szó szerint kövér csajok,azoknak is volt pasijuk,méghozzá jóképüek,nekem meg senkim :( volt egy cuki fiú,odavoltam érte,tudta is,erre barátnőm összejött vele :( mit csináljak,hogy valaki észrevegyen?lányok van közületek valaki,akivel volt már ilyen?
2011. júl. 11. 00:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
29%
pont egy ilyen lányt keresek!!!
2011. júl. 11. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Normális étrend,rendszeres sport.
2011. júl. 11. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok. Csak én gondolom azért nem kellek, mert túl vékony vagyok, ergo mellem sincs csak 75a... Bezzeg a legjobb barátnőmre tömegben másznak a pasik, akinek persze nagy mellei vannak. Mellette engem észre sem vesznek.

15/l

2011. júl. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Már megint ez a genetika duma...nem itt kell írogatni, hanem mint ahogyan írták is, életmódot váltani. Tenni is kell érte, a GYK nem fogyaszt le...
2011. júl. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Tényleg csak megfelelő étrend meg mozgás kérdése. Felejtsétek el a fogyókúrákat. Ne egyél kenyeret, krumplit....stb. Sok zöldséget egyél, meg minden nap sportolj (de az rendes sport legyen, pl fél óra futás vagy ilyesmi)!
2011. júl. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Gitarhero ***** válasza:
Itt már csak a sport segít.... nem szabad bedőlni a reklámoknak meg a különböző étrendeknek.... elmész futsz(fokozatosan növelve a dolgot) és meglátod ilyen kisebb testmozgásokkal 1000x nagyobb sikereid lesznek mint a hülye fogyókúráktól mert ott sem a zsír megy le rólad hanem az izom de amikor visszahízol akkor zsír megy vissza de izom meg nem...
2011. júl. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ne hidd, h a külsőd miatt nem. Én vékony vagyok, viszonylag jó is az alakom, de egy ideig rám se figyelt fel senki. De azért, mert egyszerűen nem éreztem magam szépnek, önbizalomhiányos voltam. Az utóbbi időben ezen sikerült változtatnom, és az utcán is sokan megnéznek, pedig azért annyira nem vagyok szerintem szép. :) Higgy magadban, látszódjon rajtad h szeretsz a bőrödben lenni. Garantált siker! :D
2011. júl. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 gombi99 válasza:
Elsőnek is mi ez a hozzáállás...mi az hogy máshoz viszonyítod magad?!Látod ezért még nem állsz készen egy kapcsolatra.Másodszor ha "ducinak" érzed magad akkor hajrá fogyj le, csak meg kell csinálni.Lehet sok időbe és energiára lesz szükséged de ha valamit elakarsz érni..akkor tegyél is érte!!!!!Attól, hogy még "duci" vagy te is lehetsz csinos.Nem a 45kg-os csajokra méretezett ruhákat veszel fel hanem az alakodhoz megfelelő, akkor simán lehetsz vonzó!Akkor hajrá sok sikert MINDENHEZ!;) :)
2014. jún. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!