Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Senkinek se tetszem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Senkinek se tetszem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Péntekem voltam buliba,több,mint 1500 ember volt,annyi pasi,hogy majdnem becsináltam,mikor megláttam őket :D :P persze én duci vagyok lese sz*rtak.Vagyis egy pasi elkezdett fogdosni,nagyon részeg volt,de rávágtam :D security meg úgy nézett rám :D emigy barátnőim után persze mentek mint a kutyák,miniszoknya,magassarkú stb...én pedig nem is birok jól felöltözni,hiszen duci vagyok.Mindenhol van egy kicsi,de úgy utálom... :( voltak ott szó szerint kövér csajok,azoknak is volt pasijuk,méghozzá jóképüek,nekem meg senkim :( volt egy cuki fiú,odavoltam érte,tudta is,erre barátnőm összejött vele :( mit csináljak,hogy valaki észrevegyen?lányok van közületek valaki,akivel volt már ilyen?
2011. júl. 11. 00:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Picit közönséges a stílusod...

Amúgy nem tudsz változtatni azon, hogy duci vagy? Ezt most nem bántásból kérdezem, hanem komolyan, mert persze lehet olyan, hogy betegség miatt van...

Egyébként nagyon jó ruhák vannak molett nőkre/lányokra. Emeld ki az előnyös részeidet.

2011. júl. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
már annyit fogyóztam :( az egész családom ilyen :( orvosnál is voltam lefogytam pár kilót,aztán egyből visszajött és nem is ettem semmi olyat ami hizlal :(
2011. júl. 11. 00:24
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
villants csecst
2011. júl. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
az meg kicsi :(
2011. júl. 11. 00:30
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a külsőddel van a baj. Én sem vagyok topmodell (de még mennyire, hogy nem :D ) mégis vannak, akiknek tetszem.


És akkor mivel lehet a baj? Hmm.. kisugárzás, stílus, netán rossz körökben keresgélsz.


Sok sikert a továbbiakban ^^

2011. júl. 11. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogyózni kell, hanem életmódot váltani. Én évek óta nem eszek kenyeret, krumplit, tésztát ilyeneket, szóval csak nagyon minimális szénhidrátot. Nem lemondás, mert amúgyis bármikor lecserélek egy szelet kenyeret egy szelet rántotthúsra. +kocogás, felülések. És most tényleg jól nézek ki, pedig minden nőrokonom túlsúlyos. Szóval szerintem mindenki tud találni olyan életmódot, ami nem nagy áldozat, de jól érzi magát tőle. Én pl nagyon jól megvagyok ebéd utáni teltségérzet nélkül... Meg mondom, nézz körül olyan boltokban, ahol van direkt molettebbekre való kollekció. Azokban vannak előnyös ruhák.
2011. júl. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
a gast royalnak van fogyasztó kajája. 2 hét alatt -7 kilót fogytam. ugyan ez a probléma miatt áltam neki én is. nem jött vissza semmi! minden agyban dől el. figyelj oda jobban az étkezéseidre. ha én megcsináltam akkor neked is menni fog. 20/L
2011. júl. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 BaKs ***** válasza:
100%
menj el futni!
2011. júl. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Azt egyél, ami jól esik, nem túl zsíros, sok zölddséget, gyümölcsöt és a legfontosabb, tessák inni vizet, teát, de ne édes szarokat!!

Küldj képet magadról!

2011. júl. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
RESPAWN!
2011. júl. 11. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!