Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fogja zavarni a pasimat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fogja zavarni a pasimat az, hogy kicsi a mellem?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és még szűz.

Van egy pasim,de még nem feküdtünk le.

Az a baj,hogy kicsi a mellem és a mellbimbóm is csak akkor áll,ha izgatom és olyan rossz :(

Másnak miért áll ?

Tudom,hogy hülye kérdés de engem zavar :(


2011. júl. 6. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Hidd el, hogy nem fogja zavarni. Én 22 éves srác vagyok, és jobban szeretem a kis melleket, mint a nagyokat. Ha eljuttok odáig, hogy meglátja a melleidet, akkor tetszeni fog neki. Legyen önbizalmad!
2011. júl. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
miért nem lehet látni a melled méretét a ruhán keresztül? am ha szeret egyáltalán
2011. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon pici melleim vannak, pedig nem vagyok vékony típus. És nem is látszik a mellbimbóm csak ha fázom vagy felizgat a párom. Ez normális dolog. A párod pedig nem a melled miatt fog melletted dönteni, az enyém is azt mondta lebeszélne ha ki akarnám tömetni. :D

Számára a természetes szebb és jobb, hiába kicsi!

2011. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Niburta ***** válasza:
Ha zavarja, akkor hülye. Engem alaposan megáldott a természet, de a kapcsolataim nem a melleimről szóltak. Ha valaki a melleid mérete miatt akar tőled valamit, akkor az nem veled szeretne járni, hanem a melleiddel. A mellbimbók csak izgalom és hideg hatására keményednek meg.
2011. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tuti nem fogja zavarni ha már összejött veled.
2011. júl. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha szeret, akkor nem fogja zavarni. Mi nem akadunk fenn ilyen apróságokon.
2011. júl. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt tőle kérdezd, hiszen mindenkinek más mell tetszik. Én nagyon szeretem a kis ciciket.
2011. júl. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!