Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok hogyan vehetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Niki013 kérdése:

Mit gondoltok hogyan vehetem rá a pasimat a pettingre és az orálra?

Figyelt kérdés
17 éves szűz lány vagyok 2 hete járok a pasimmal állandóan együtt vagyunk de csókon kivűl még nem történt semmi attól félek ha nem csinálok valamit megun állandóan vissza foglya magát nem tudom mit tegyek attól még hogy szűz vagyok nem vagyok apáca
2011. aug. 14. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
nem apáca vagy, hanem egy k***va, már bocsánat, miért akarod két hét után azt, hogy ilyenek legyenek?? tényleg nem bírod még egy kicsit??
2011. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom ő az első fiú az életembe és totál beleszerettem ennyire gáz hogy már ilyenekre vágyom?!
2011. aug. 14. 14:59
 3/6 anonim ***** válasza:

2 hét után még jóhogy nem akar semmit.

Korai lenne még szerintem.

Hány éves a párod?

Ha jóval idősebb akkor lehet még félt, és várni akar vele.

Ha meg nem akkor csak kell még neki idő.Nem kell egyből ráugorni a másikra(szerintem).

Ha annyira akarod már, akkor beszélgessetek el komolyan, hogy te szeretnéd, és hogy Ő őszintén mit gondol.

Vagy beszéljétek meg hogy kb. mikorra gondolja ő...bár én a helyedben még 2 hetet várnék, és csak utánna kezdenék el ennyire nyomulni a témával.

Szexen kívül tudtok mást is csinálni úgy, hogy ne unjon rád.

Bár a petting szerintem idővel bekövetkezhetne, de ezt vele veszéld meg, mert mi nem ismerjük őt!

2011. aug. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 hét elég korai még akkor is ha totál bele vagy baszva.
2011. aug. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ariadne13 ***** válasza:
várj vele, ha nem hagyod kialakulni a szerelmet, akkor nem lesz hosszú kapcsolatod a sráccal. Miért unna meg? a pasik imádnak hódítani, küzdeni valakiért... ha elhagy hamar, akkor szexszel vagy pettinggel is elhagyott volna
2011. aug. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia Niki!

A pasid töketlen.

Vagy még szűz.

Biztosítsd róla, hogy te is az vagy, így talán a megfelelési kényszere alábbhagy, lazábban fogja venni a dolgokat és végre kihámoz a bugyidból.

34/F

2011. aug. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!