Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt egy 30-as férfi?

Figyelt kérdés

Van egy 30 éves férfi. Minden nap felhív valamivel. Ez már 3 hónapja tart.


Én megírtam neki, hogy kedvelem. Ezt követően is beszélgetünk. Nem értem. Ha nem akar semmit, mindek hív, főeg, hogy tudja kedvelem.


Ha akar, akkor meg miért nem lép? :(


Uraim, fejtsük meg a rejtélyt, mert nem értem. :(


Huszas éveimben járok. Ez lenne a baj? Családja nincs, a szüleinél él. Tudom, nagyon sokat dolgozk, talán nem akar kapcsolatot. De miért keres kor meg?


2011. júl. 3. 09:57
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Te lehet hogy most azt gondolod hogy jaj de jó lenne hogy ha már kezdeményezne,de ezt lehet hogy 5 év múlva nem így fogod gondolni és ő akkor már 35 lesz és lehet hogy éppen akkor már gyereket szeretne magának de te még nem!"


Lehet, hogy most , lehet, hogy majd, de az is lehet, hoyg...hogy... Erre valaszoltam.

Nem letezo dolgok miatt nem lepsz egy lany felé, akihez vonzodsz.

2011. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Na de beleírtam, hogy sokat gondolok rá. Nem értem...
2011. júl. 3. 13:08
 13/24 A kérdező kommentje:

De akkor mit mondjak???


Nem akarom a nyarat nélküled tölteni?

2011. júl. 3. 13:10
 14/24 anonim ***** válasza:

Leirtam szo szerint.:)

Azt ird/mondd, hogy amikor azt irtad neki, hogy kedveled, azt batoritasnak szantad.

Ennyi eppen eleg.

Persze ha van Beloled kikivankozo info erzelmeidrol, akkor mondhatod persze. Csak uyg ertettem, hogy minel finomabb celzast akarsz neki adni, es nekem ez jutott eszembe.

2011. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Mi az hogy mit mondjál?Te is feltudod hívni nem?Nincs meg írva a nagykönyvben hogy mindig a férfinek kell kezdeményezni!Ha nem adsz valami egyértelmű jelet,akkor miért próbálkozzon?
2011. júl. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Mond valamit az utolso!

Ha mindig csak o hiv, te meg sosem, az tenyleg nem valami biztato.

2011. júl. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy én nem keresem?


Nem tudom gyakran hívni, mert én nem dolgozom sajnos, így nem tudom annyit tölteni a telefonomat, de sok sms-t írok neki.


Pl vizsgái előtt mindig írtam, hogy ügyes legyen , legyen nagyon szép napja stb... Sok vigyorjellel.

Nme igaz, hogy nem érti. Érti ő, csak valamiért nem lép felém, azt hiszem.

Néha úgy érzem, na most, most lépett, de később 2 lépés vissza. :(


Azért hív olyan sokat ő, mert neki ingyen van. :) Ő mondta, hogy tegyem le, ő visszahív stb.

2011. júl. 3. 19:05
 18/24 anonim ***** válasza:
Igy mar ok. Csak az szamit hogy Te is keresd neha. Ezek szerint ezzel nincs gond.
2011. júl. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Azzal nincs. Csak tudnám mi a fene van akkor?


3 hónap......

2011. júl. 3. 21:36
 20/24 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem csak nem mer lepni. Legy turelmes vele, de ereztesd vele hogy ideje lenne tovabblepnie. Esetleg egy kis atmeneti eltavolodas a reszedrol, felebresztheti a hianyerzetet benne es ravezetheti mit kell tennie.
2011. júl. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!