Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálhatja ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálhatja ezt egy 30-as férfi?

Figyelt kérdés

Van egy 30 éves férfi. Minden nap felhív valamivel. Ez már 3 hónapja tart.


Én megírtam neki, hogy kedvelem. Ezt követően is beszélgetünk. Nem értem. Ha nem akar semmit, mindek hív, főeg, hogy tudja kedvelem.


Ha akar, akkor meg miért nem lép? :(


Uraim, fejtsük meg a rejtélyt, mert nem értem. :(


Huszas éveimben járok. Ez lenne a baj? Családja nincs, a szüleinél él. Tudom, nagyon sokat dolgozk, talán nem akar kapcsolatot. De miért keres kor meg?


2011. júl. 3. 09:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
A kedvelem az nagyon lehűtő informacio, ez engem inkabb a "kedvellek, mint ember, DE..."-re emlekeztet. Azt kene mondanod/erezned, hogy szereted, nem?:)
2011. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De pár hónapja ismerem, nem mondhatom azt neki, hogy szeretlek, pedig tudnám szeretni, nagyon is.
2011. júl. 3. 10:04
 3/24 A kérdező kommentje:
Annyit mondott az sms-re, hogy én ezt nem igazán értem. Erre azt mondtam, hagyjuk... nem fontos. Ennyiben maradt a dolog. És minden megy tovább, mintha mi sem történt volna. Napi szinten felhív. :)
2011. júl. 3. 10:05
 4/24 anonim ***** válasza:

Neked tetszik, hív, de nem lép tovább?

Egyszerű...hívd fel te is :) Utalgass neki, esetlegesen bókolj.

2011. júl. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

"Annyit mondott az sms-re, hogy én ezt nem igazán értem."


Mert ő sem ertette. Tul semmitmondo a szo, jelenthet elutasitast is, batoritast is. Egy masik megfogalmazasra várt, hogy kideruljon, mire is gondoltal a mondat mogott, Te meg nem voltal hajlando... még mindig ott toporogtok, hoyg ő nem tudja, hogy most batoritod, vagy elutasitod...:)

2011. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Szerintem emlekszik erre az SMS-edre. Siman valaszolhatsz neki most is. Ird meg, hogy akkor atfogalmazod: bátoritani akarlak.

Érteni fogja.

:)

2011. júl. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha napi szinten hivogat akkor ereznie kell valamit irantad. Talan o sem tudja pontosan mit. Vagy felenk es nem mer tovabblepni. Egy jo alkalom kene hogy alakulni tudjanak a dolgok. Elmehetnetek pl. egyutt valahova.
2011. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Talán mert akar valamit,de nem mer lépni mert fél hogy még fiatal vagy és meg gondolod magad és keresel egy fiatalabb párt magadnak később ő meg majd ott áll hoppon maradva!

Én egy szintén 29 éves vagyok aki egy kb annyi idős lánynál próbálkozik mint te,én attól félek amit leírtam és nem szeretnék pofára esni és a későbbiekben koppani,vagyis félek attól hogy majd keres magának egy fiatalabb srácot a későbbiekben,mert egy 20 éves még sokat változik az évek alatt,mint a gondolkodása a világról és mind a személyisége is sokat változik.Te lehet hogy most azt gondolod hogy jaj de jó lenne hogy ha már kezdeményezne,de ezt lehet hogy 5 év múlva nem így fogod gondolni és ő akkor már 35 lesz és lehet hogy éppen akkor már gyereket szeretne magának de te még nem!

2011. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Kedves Utolsó!

Es ha a nagyneninek kereke lenne, ő volna az autóbusz! :D:D

2011. júl. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:57


Utolsó vagyok!!

Mi a f@sz bajod van?Fogalmazzál már érthetően,én nem értek az ilyen szlengekből!

2011. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!