Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18/L,30/F működhet? Tapasztala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/L,30/F működhet? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Tapasztalat nincs. Én neccesnek tartom, szerintem még a "pont belefér" kategória.

Akármilyen vagy, egy 30 éves fazon érettebb sokkal gondolkodásmódban egy 18 éves lánynál.

2011. júl. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez a "srac" meg elegge fiatalkorat eli. Neha elmegy bulizni, a haverokkal jar el estenkent iszogatni.... A csaj meg a koranal sokkal erettebb, nem jar bulizni, nem iszik, nem cigizik, komoly tervei vannak a jovore nezve.
2011. júl. 1. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, de nekem pont egy ilyen osztálytársam volt érettségi évében, aki egy 30 év körüli pacákkal járt. A háta mögött mindenki súgdolózott, hogy vajon mit akarhat ettől a kiégett fickótól, mit eszik rajta?


Egész egyszerűen nem jó a nagy korkülönbség, max. 5 év ami elfogadható, annál több már ellentéteket szül (gondolkodásmód terén), még ha ezek nincsenek is nyíltan kimondva!

De csak én vagyok ilyen nem kell rám hallgatni, engem kicsit még az is zavar hogy 3 évvel idősebb a barátnőm :D


22/F

2011. júl. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ismerek egy keresztény házaspárt,amikor megismerkedtek a nő 16 éves volt,a férfi pedig 32.Máig boldog házasságban élnek,több embert is magukhoz fogadtak,van 4 gyerekük is.

Nem lehetetlen a dolog!

2011. júl. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!