Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kellene tennem? Össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki a tömegből kérdése:

Mit kellene tennem? Össze vagyok zavarodva.

Figyelt kérdés
17/f vagyok, egy éve ismertem meg egy lányt. Akibe várhatóan bele szerettem, sajnos ez nem volt kölcsönös. A lány elmondása szerint, nem tud szerelmes lenni senkibe sem, nem is érdekli az egész. Elfogadtam ezt a tényt, de nem akartam vele végleg megszüntetni mindent eztért barátok lettünk. azóta töbször is lehetett volna barátnőm, de már engem sem érdekel az egész azt hiszem. Mostanában volt hogy egy ideig nem tudtam vele beszélni huzamosabb ideig. Írt pár üzenetet amiben azt mondja hogy hiányzom neki meg hasonlók. Szóval akkor most mi van? Össze vagyok zavarodva.
2011. jún. 25. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
barátok is tudnak hiányozni.. szóval ha szoros a barátság akkor érthető, amúgy lehet leszbi:)
2011. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát te aztán jól átlettél verve öregem.


Kezdjük ott hogy "nem tud szerelmes lenni senkibe sem, nem is érdekli az egész." Ez tipikus lekoptató szöveg, a fenét nem érdekli.


Másik, hogy friend zoned lettél ami a legszánalmasabb dolog egy ilyen lekoptatás után.


Javaslatom: Még egyszer próbálkozz be nála, ha ugyanezzel a su@r szöveggel jön hagyd a fenébe és ne barátkozz vele.


24/F

2011. jún. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

11:36

ha tényleg ez a helyzet, akkor talán nem is kellene többet keresnem. Vagy megkérdezem tőle hogy mért vert át? Hogy legalább tudjam mi volt az oka erre.

2011. jún. 25. 11:43
 4/7 anonim ***** válasza:

A többiek hülyeséget írtak, voltam már szinte pont ilyen helyzetben, ezért leírom, mi a teendő. Pontról pontra kell követned és ugyanezt csinálni, különben nincs siker.


Gyógyszertárban vegyél Dorcium filmtablettát. Törd porrá, majd valamilyen módon csempészd az italába. Olyan helyen csináld, ahonnan könnyen, feltűnés nélkül el tudod cipelni, a legjobb ha a saját szobádban egyből. Intézd úgy, hogy a szülei azt gondolják másnál alszik (de veled ne kössék össze a dolgot).


Ha megitta a dolgot, akkor elalszik, itt jön a komoly feladat, meg kell kötözni, és a száját is betömni (de vigyázz, ne túlságosan, megfulladhat). Szerezni kell valahonnan kaját, az etetést napközben csináld, hogyha kiabálna, akkor a szomszédok ne fogjanak gyanút (este feltűnőbb a hangzavar). Az se baj ha ilyenkor megütöd, hogy megtanulja hol a helye.


Néhány nap után meg fog törni, akkor már kérhetsz tőle bármiit cserébe a szabadulásáért, de ne dőlj be neki! Kell pár hónap, mire kötődni fog hozzád, mint a fogvatartójához, egy idő után már komolyak lesznek az érzelmei. Ne nagyon hagyd tv-zni, szórakozni, örüljön annak, ha te a közelében vagy.


Ez tuti recept, hidd el, működni fog.

2011. jún. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ezen azt hittem behalok XDDDDDDDDD


Kedves kérdező: A második vagyok, Na szóval ilyen szánalmas lekoptatás után nem érdemes arra, hogy a barátja légy. A nők általában amúgy is szarok havernak.

2011. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

13:02

vicces amit írtál nevettem is egyet rajta, de hogy őszinte legyek nem sokat segít azért kössz szépen

2011. jún. 25. 13:12
 7/7 A kérdező kommentje:

13:05

Azt hiszem mindenképpen meg kell vele ezt beszélnem, elég idióta voltam észre sem vettem hogy mi történik. Ha nem tud semmi értelmeset mondani vagy csak bizonygatja hogy ez nem így van akkor azt hiszem tényleg jobb lenne, ha othagynám a pics*ba.

2011. jún. 25. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!