Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miss Tűsarok vagy Tornacipő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miss Tűsarok vagy Tornacipő? Melyik jön be jobban?

Figyelt kérdés
Az a tapasztalatom, hogy a "csajos csajok" gyakorta megvető pillantások kereszttüzének áldozatává vállnak. Mondván:-plázacica. Hozzám mindkét stílus közel áll. Hely és alkalomfüggő! Bár mintha tényleg picit megvetően pillantgatnának egyesek...Mért van ez? Ebben a világban a "csaj hordja a nadrágot"? Jól van ez igy fiúk?
2009. márc. 25. 08:55
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
97%

Egyértelmű barátom hogy tornacipő, az is divatos, plázacicák is néha hordják, és részegen nehezebb elesni benne.

Csók.

2009. márc. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
lOl...hát van benne némi igazság :D :* Bár, ha már egy leány részeg azt szerintem már a tornacipő sem varázsolja bájossá, de az tény hogy kevesebb az esélyese, hogy összetörja magát x )
2009. márc. 25. 10:12
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van egy osztálytársam, aki teljesen úgy néz ki, mint egy k**va (persze nem az, csak úgy néz ki). 1-2 napig bámultam, mert hát jól néz ki, de aztán meg is untam, többé már nem jön be. Ha az utcán meglátok egy ilyen plázap*csát, akkor valószínűleg jól megbámulom, de ennyi elég is. Egyszer ránézek, tetszik és ennyi. Viszont van egy csaj a buszon minden reggel, aki abszolút nem plázacica, hanem épp ellenkezőleg. És annyira tetszik az a csaj, hogy már-már az jár a fejemben, hogy dejó lenne összejönni vele.


Szóval az én véleményem az, hogy ha egy csaj szép akar lenni, akkor nem szükséges sem a tűsarkú cipő (amiben könnyen kificamodhat a csaj bokája), sem miniszoknya (amiből a fél p*csája kilóg), sem tanga (aminek a fele szintén kilóg), sem p*csakabát (ami miatt a csaj veséi mennek tönkre télen), és a fél tonna sminkre sincs szükség.

2009. márc. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval nagyon egyet értek :) Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb pasi nem azért nézi meg azokat a "plázapics*kat", mert olyan jól néznek ki, hanem mert feltűnőek. Ránéznek és el is felejtik. Amíg egy (lehet normálisan felöltözött) szép arcú, bájos lányt nem felejtenek el azonnal, és nemcsak ránéznek, hanem MEGnézik ;)
2009. márc. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
70%
hát... én igenis szeretem a tűsarkút és tudok is benne menni. Egyáltalán nem ribancos az, ha vki miniszoknyával veszi fel... Ha jó lábaid vannak miért ne? pl. én suliba is szoktam abba menni, de mivel sokat kell gyalogolnom buszra, mostanában inkább kondit veszek fel :)
2009. márc. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem egy lány legyen lány, opcionálisan Nő. Tornacipő tesi órára kell, magassarkú a Női lábra.

Hosszú haj, szoknya, harisnya, magassarkú (bár gatyával sincs bajom)...nekem ilyen egy nő. Persze ha sportolni megyünk párommal, vagy csak leugrunk boltba, akkor sportos ruha is jó.

2009. márc. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
jah és én sem a 10centis magassarkúra és az övnek is elmenő szoknyára gondoltam, csak az izlésesre :)
2009. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
73%

A kettő között. :) Tűsarkú kényelmetlen, viszont egy elegánsabb magassarkú bárkinek jól tud állni, és menni is könnyebb benne. Megfelelő ruhával szép lehet.


A tornacipő szerintem borzasztó igénytelen és csúnya is. Járjon valaki lapos talpú, kényelmes, utcai cipőben, ezzel semmi baj. De a tornacipő a tornaterembe való, még akkor is, ha flitteres az orrán a gumi. :D

2009. márc. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
96%
Én a 167 cm-emmel egyértelműen a tornacipőre szavazok. Magassarkút csak akkor, ha még így is alacsonyabb a lány.
2009. márc. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsóval értek egyet. Vannak e fent említett 2 lehetőségen kívül egyéb változatok is. Én pl. kb. 4-5 centis sarkú cipőket hordok (nem tűsarok), mert így magasabb vagyok, ez kényelmes, és nem megy ki benne a bokám sem. Szerintem és a férjem szerint is ez a nőies. Azért, h valami primitív csávó kinyissa nekem az ajtót, nem erőltetném magamra a tűsarkút, nem ér annyit. Ha pedig olyan barátom lenne, aki csak tűsarkúban vesz észre.. áááhh.. sose értettem az ilyen lányokat!!
2009. márc. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!